Móda a štýl

Letná svadba…čo na seba?

Letná svadba...čo na seba?

Letné svadby v prírode, na záhrade, v parku či dokonca na pláži sa za posledné roky stali obľúbenými medzi viacerými zaľúbencami. Dresscode, ktorý je v tomto prípade menej formálny, avšak stále musí si zachovať primeranú úroveň.

 

Šaty a doplnky v sviežich farbách
Môžete si obliecť pokojne aj dlhé šaty po zem alebo zvoliť kokteilové šaty v sviežich svetlých farbách. Materiál zvoľte radšej ľahší a vzdušný, budete sa tak v šatách cítiť príjemne po celý deň. Čo sa farieb týka tento rok sú trendy odtiene marhuľovej, ružovej a zelenej. Nič nepokazíte ani výraznejšími farbami ale rozhodne sa vyhnite bielej a čiernej. Na svadbu sú nevhodné, a postarali by sa vám o poriadne faux pas. Namiesto klasických lodičiek si môžete obuť aj sandáliky na podpätku alebo pohodlnejšiu verziu na plnej podrážke. V neposlednej rade myslite na to, že ak je svadobná hostina naplánovaná v exteriéri, pod holým nebom, budete v neskorších hodinách minimálne nejaký prehoz na šaty alebo ľahké sako. Kabelka by mala byť za každých okolností malá listová, poprípade s tenkým ramienkom,či retiazkou.

 

Jemná vizáž
Tým, že ide o letnú svadbu môže byť vizáž uvoľnenejšia, zvoľte teda radšej jemnejšie líčenie, v príjemných teplých tónoch. Veľa zbytočného make-upu by pôsobilo nevkusne a určite nechcete aby sa vám počas horúceho letného dňa začala tvár „roztápať“. Vlasy si môžete zopnúť do romantického uzla alebo natočiť a vlny nechať voľne padnúť. Takto budete pôsobiť sviežo a prirodzene.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: Pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, pietro filipi, Zara, answear,sk, moloko.sk, beautysecret.sk

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top