Letná súťaž s Allianz – SP. Uzavretá súťaž.

Letná súťaž s Allianz – SP

Zapojte sa do letnej súťaže s Allianz – Slovenskou poisťovňou a získajte hodnotný balíček užitočných dovolenkových potrieb, ktoré určite využijete na dovolenke pri mori, na horách alebo na pikniku s rodinou.
Súťaž prebieha celé leto, od 1. júla 2017 do 31. augusta 2017.

Nahláste poistnú udalosť priamo z dovolenky
Letná dovolenka by mala byť bezproblémovým a zaslúženým oddychom. Bohužiaľ, nie je to tak vždy! Úrazy, choroby či iné poistné udalosti nie sú vôbec ojedinelé. Potvrdzujú to aj štatistiky škôd najväčšej poisťovne na trhu. Allianz – Slovenská poisťovňa len v minulom roku riešila dohromady 9088 škôd v cestovnom poistení, za ktoré klientom uhradila dohromady 3,84 milióna eur. Čo teda robiť, ak sa nám na dovolenke stane poistná udalosť? V prvom rade kontaktujte čo najskôr asistenčnú službu Allianz Assistance, kde sú vám operátori asistencie k dispozícií 24 hodín denne 7 dní v týždni a postarajú sa o všetky náležitosti, vrátane platby zdravotníckemu zariadeniu či nákladov na repatriáciu na Slovensko. Pri ošetrení by si mal klient vypýtať všetky potrebné doklady ako lekársku správu, rozpis úkonov a poplatkov, predpis liekov aj doklad o zaplatení v prípade, že za ošetrenie zaplatil v hotovosti.

Klienti Allianz – SP môžu po novom svoju poistnú udalosť nahlásiť aj online prostredníctvom webcentra nahlasovania škôd na:
https://online.allianzsp.sk/hlasenia-poistnych-udalosti/ a to cez svoj počítač, tablet alebo smartfón. Online je možné pridať aj potrebné doklady a sledovať priebeh a stav vybavovania každej poistnej udalosti. V prípade dodania všetkých potrebných dokladov vie Allianz – SP takto nahlásené poistné udalosti vyriešiť už do 24 hodín.

Ak chcete získať balíček užitočných cestovných predmetov v hodnote 60 eur, stačí ak do konca augusta 2017 správne odpoviete na súťažnú otázku: Koľko trvá vyriešenie poistnej udalosti z dovolenky, ktorú poisťovni nahlásim online a dodám všetky potrebné doklady?

Letná súťaž s Allianz – SP

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výuhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo „Začať„.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko „Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 31.8.2017. Jeden z vás získa balíček užitočných cestovných predmetov v hodnote 60 eur od Allianz – Slovenskej poisťovne.