Letná pedikúra bude fresh: Toto sú aktuálne trendy, ktoré sa budú nosiť!

Teploty stúpajú a namiesto nepohodlnej obuvi siahame po vzdušných sandáloch, či šľapkách. Naše na obdiv vystavené nohy by však mali byť v tip-top stave. Stavte na bláznivú letnú manikúru, ktorá pritiahne pohľady na vaše nôžky!

 

Okázalé neóny

Bronzová pokožka a neónové farby, to je tá správna kombinácia na leto. Nebojte sa preto pri pedikúre výrazných farieb, ktoré priam kričia do sveta. Cukríkovo ružová, zelená, či oslnivá žltá budú na nechtoch neprehliadnuteľné!

Klasická biela

Bielou farbou pedikúry nič nepokazíte a zvoliť ju môžete ku akémukoľvek outfitu. Ak však nechcete, aby biela na nohách príliš „kričala“, siahnite po francúzskej pedikúre. Tá je stále obľúbená. Ak je však pre vás príliš fádna, neváhajte ju ozdobiť kamienkami.

Netradičný odtieň

V záplave výrazných farieb a kombinácií bude dominovať aj farba v typicky jesenných tónoch. Je ňou čokoládová, ktorá v kombinácii s opálenou pokožkou vyzerá priam dokonale. Jej veľkou výhodou je, že k takejto pedikúre môžete zvoliť akýkoľvek outfit.

Kreslené dizajny

Leto je hravé a plné farieb a preto neváhajte zvoliť aj takúto pedikúru. Dominovať na nechtoch nôh budú nielen geometrické tvary, ale aj kreslené dizajny. Melón, palma, či smajlík oživia vaše nechty a stanú sa skutočným umeleckým dielom!

Všade samé trblietky

Kedy si dopriať farebnú a trblietavú pedikúru, ak nie počas leta. Ak vám vadia farby a vyskúšali by ste niečo menej nápadné, zvoľte trblietavú pedikúru. Tá sa v slnečných lúčoch bude krásne trblietať. Zvoliť môžete transparentný lak na nechty s trblietkami, či jeho farebnejšiu verziu.

Florálne motívy

Kvety nesmú chýbať v letnom období pri manikúre, no ani pedikúre. Rôzne kvietky od tých najmenších až po tie v 3D verzii, v rôznych farebných kombináciách, či s trblietkami. Popustite uzdu svojej fantázii a nechajte na nohách rozkvitnúť pestrofarebnú lúku.

Text: Michaela Miňová
Foto: unplash.com, pinterest.com