Len vy dvaja a romantické balenie praliniek Ferrero. Užite si dokonalý sviatok lásky s elegantnou valentínskou edíciou

Na Valentína vašu polovičku najviac potešíte ničím nerušenými chvíľami vo dvojici a darčekom od srdca. Prekvapte svoju partnerku, či partnera romanticky balenými pralinkami Ferrero z valentínskej edície. Sú krásne na pohľad, výborne chutia a z ponuky určite vyberiete takú, ktorá najviac poteší.

 

Srdce ako symbol lásky nesmie 14. februára chýbať. Preto vo valentínskej edícii praliniek Ferrero nájdete tri druhy praliniek balené po 14 kusoch v elegantnej krabičke v tvare srdca. V zlatom nájdete Ferrero Rocher, pralinky s polevou z čokolády a drvených lieskových orieškov s oblátkou, náplňou a celým lieskovým orieškom vo vnútri. Červené srdce ukrýva podmanivé čokoládové pralinky Mon Chéri s likérom a čerešňou, a trojicu srdečných balení uzatvára biele Raffaello zdobené kokosom s mandľou vo vnútri.

Kokosové Raffaello, ktoré novo prichádza v balení po 23 kusoch, môžete na Valentína zakúpiť aj v krabičke s originálnou kresbou dizajnéra Igora Kubika inšpirovanú príbehom pravej lásky. Balenie po 15 a po 23 kusoch chrumkavých praliniek zdobí obrázok zamilovaného páru, z ktorého srší láska a vzájomná dôvera. Pokiaľ sa ale nechcete obmedzovať na jeden druh praliniek a chcete svojej polovičke dať na výber z niekoľkých chutí, siahnite po špeciálnom balení Ferrero Prestige s Ferrero Rocher, Mon Chéri a Ferrero Küsschen s lieskovým orieškom v čokoláde.

Zdroj: FERRERO