Last Minute tipy na darčeky

Last Minute tipy na darčeky

Ak vás pomaly, ale isto začína chytať panika, lebo ešte nemáte kúpené vianočné darčeky, nezúfajte. Dnes vám ponúkneme zopár tipov na originálne vianočné darčeky pre rôznych členov vašej rodiny.

Napríklad pončo pre babku, kozmetickú vychytávku na vyhladenie pleti pre mamu, vianočnú tuniku pre sestru, vôňu do auta pre otca, či brata, pohodlný teplákový sveter pre kamošku, alebo originálnu kabelku pre štýlovú ženu vo vašej rodine. Samozrejme nič nepokazíte papučami ani dobrou knihou. Ak sa dá, nákupným centrám sa vyhýbajte počas objednajších hodín a v po-pracovnej dobe. Ideálne je nakupovať večer, alebo tesne pod záverečnou. Problém preplnených nákupných centier vyriešia tiež nákupy online. Treba sa však poponáhľať, garancia doručenia je zväčča pri objednávkach do stredy 21.12.2016, alebo si pre istotu priplaťte expresné doručenie.

Tak veselé nakupovanie a hlavne bez stresu:)

 

Pripravila Nina Murárová
Ilustračná foto: Wellcultured
Produkty: pončo Cellbes.sk, Niod photography fluid BeautySecret.sk,  vianočná tunika Sugarbird, vôňa do auta Mr and Mrs www.bytove-parfumy.sk, tepláková mikina Takko, papuče Answear.sk, kabelka Twin-Set