Kvetinové vzory: V týchto šatách doslova rozkvitnete!

Šaty sú symbolom ženskosti, dokážu zvýrazniť prednosti a sú skvelým nástrojom na vyjadrenie vášho individuálneho štýlu. Kvetinová potlač im navyše dodá ten pravý, ženský šarm. V dobre zvolených šatách tak budete pripravená na každú príležitosť!

 

Ležérne na každý deň
Šaty s farebnou, kvetinovou potlačou na bledších odtieňoch sú IN aj túto sezónu. Navyše ich vždy môžete nosiť aj v kontraste s drsnejšími materiálmi – napríklad v kombinácii s koženou bundou. Toto leto sa však môžeme inšpirovať aj érou 60‘ rokov a siahnuť po kratších šatách s farebným, kvetinovým vzorom na tmavom podklade. V kombinácii so športovými doplnkami bude tento outfit pôsobiť trendy, ležérne a hravo.

Elegantné do spoločnosti
Chystáte sa na svadbu alebo inú spoločenskú udalosť? V tom prípade budú pre vás šaty s kvetinovou potlačou tou správnou voľbou. Ideálne sú živšie kombinácie spojené s výraznými, kontrastnými  farbami. Skúste maxi šaty v asymetrickom strihu a  s potlačou farebných kvetín alebo napríklad šaty vo výraznej farbe s veľkým kvetinovým vzorom. V týchto letných horúčavách odporúčame investovať do kvalitných prírodných materiálov, ktoré vám pri nosení zaručia maximálne pohodlie. Dlhé, vzdušné šaty budú tak ideálnou voľbou na akúkoľvek spoločenskú akciu.

Trendy do kancelárie
Šaty do práce by mali byť hlavne komfortné, praktické a univerzálne. To však neznamená, že si nemôžete dovoliť aj pestrejšie kúsky s kvetinovým vzorom!
Decentné košeľové či elegantné puzdrové šaty oživené jemnou kvetinovou potlačou budú univerzálnym kúskom vo vašom šatníku vhodné aj do práce či pracovné stretnutie. Do kombinácie k nim stačí zvoliť ľahké sako, lodičky alebo sandále a jemné, vkusné doplnky.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, Kara, cellbes.sk, Pietro Filipi, VERO MODA, Giuliett,