Kvetinové vzory, v ktorých túto sezónu doslova rozkvitnete!

Kvetinové vzory vždy boli a budú symbolom ženskosti. Dokážu zvýrazniť prednosti a sú skvelým nástrojom na vyjadrenie vášho individuálneho štýlu. Dajú sa kombinovať nielen s rôznymi materiálmi ale aj s inými vzormi. Navyše, kvetinová potlač vám dodá ten pravý, ženský šarm. Zvoľte si ten pravý kvetinový vzor pre vás a budete túto jar a leto pripravená na každú príležitosť!

 

Ležérne na každý deň
Kvetinové vzory túto jar oplývajú hlavne jednoduchosťou a jemnosťou. V kurze sú hlavne modely s farebnou, kvetinovou potlačou na bledom podklade .Nosiť  ich môžete nosiť aj v kontraste s „drsnejšími“ materiálmi – napríklad v kombinácii s koženou, alebo džínsovou bundou. Túto jar sa tiež môžeme inšpirovať aj érou 70‘ a 80‘ rokov a siahnuť aj po kúskoch akými sú kimono či kvetinové nohavice voľnejšieho strihu. Výhodou týchto modelov je ich variabilita a to, že ich môžete nakombinovať do športovejšieho aj elegantnejšieho outfitu. Spolu  so športovými doplnkami budú pôsobiť trendy, ležérne a hravo. Zameňte tenisky za jemné lodičky či sandále a vytvoríte si dokonale ženský a trendy outfit.

 

Elegantné do spoločnosti
Ak patríte medzi tie, ktoré majú rady elegantnejšie kúsky, alebo vás čaká spoločenská udalosť, v tom prípade budú pre vás šaty s kvetinovou potlačou tou správnou voľbou. Ideálne sú živšie kombinácie spojené s výraznými, kontrastnými  farbami. Skúste šaty vo výraznej levanduľovej farbe a  s potlačou farebných kvetín alebo napríklad jemné čipkované šaty s veľkým kvetinovým vzorom. Pokiaľ sa jedná o spoločenské šaty, odporúčame investovať do kvalitnejších materiálov, ktoré vám pri nosení zaručia maximálne pohodlie. Kvetinové šaty budú tak ideálnou voľbou na akúkoľvek spoločenskú akciu.

 

Trendy do kancelárie
Oblečenie do práce by malo byť hlavne komfortné, praktické a univerzálne. To však neznamená, že si nemôžete dovoliť aj pestrejšie modely s kvetinovým vzorom!

Decentná blúzka či elegantné šaty oživené jemnou kvetinovou potlačou budú univerzálnym kúskom vo vašom šatníku vhodné na každú príležitosť. A aj keď kvety vyzerajú najlepšie na šatách, sukniach či blúzkach, pokiaľ hľadáte len jemné oživenie outfitu, stavte na detaily. Kvetinový vzor môžete doplniť do outfitu aj jemnejšie v podobe jedného minimalistického vzoru. V tomto prípade môžete vyskúšať aj spojenie viacerých vzorov. Tak si vytvoríte trendy, ucelený outfit, vhodný aj do práce či pracovné stretnutie.

 

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, Björn Borg