Kvetinové vzory pre romantické duše, aj pre rebelky: Ktorý vzor je ten pravý pre vás?

Kvetinové vzory vždy boli a budú symbolom ženskosti. Dokážu zvýrazniť prednosti a sú skvelým nástrojom na vyjadrenie vášho individuálneho štýlu. Kvetinová potlač vám navyše dodá ten pravý, ženský šarm. Dá sa kombinovať s nielen s viacerými materiálmi ale aj so vzormi. Zvoľte si ten pravý kvetinový vzor pre vás a budete pripravená na každú príležitosť!

 

Bohémka
Maxi šaty či sukňa s farebnou, kvetinovou potlačou sú IN aj túto sezónu. Navyše ich vždy môžete nosiť aj v kontraste s drsnejšími materiálmi. Farebné, kvetinové vzory, či už na šatách, sukni alebo blúzke, pôsobia bohémsky a výborne sa kombinujú s pleteninami a aj s kožou.  Ďalším veľkým kvetinovým trendom, s ktorým môžete nahradiť túto sezónu sako,  je trendy kimono. S kvetinovou potlačou vyzerá maximálne štýlovo a skvele dotvorí každý jednoduchý outfit. Toto leto sa môžete inšpirovať aj érou 60‘ rokov a siahnuť po kratších šatách s farebným, kvetinovým vzorom v kombinácii so športovými doplnkami. Takýto outfit bude pôsobiť trendy, ležérne a hravo.

 

Elegantná dáma
Ak patríte medzi tie, ktoré majú rady elegantnejšie kúsky, alebo vás čaká spoločenská udalosť, určite oceníte šaty v luxusnejších materiáloch, ako hodváb či čipka. A v tomto prípade je  kvetinová potlač tou najlepšou voľbou. Ideálne sú neutrálne tóny v kombinácii s výraznými, kontrastnými  farbami a prepojenie luxusných materiálov. Klasické puzdrové šaty s jemným detailom kvetinovej potlače budú pre vás to pravé.

V týchto letných horúčavách odporúčame investovať do aj kvalitných prírodných materiálov, ktoré vám pri nosení zaručia maximálne pohodlie.

 

Minimalistická a trendy
Aj keď kvety vyzerajú najlepšie na šatách, sukniach či blúzkach, pokiaľ hľadáte len jemné oživenie outfitu, stavte na detaily. Kvetinový vzor môžete doplniť do outfitu aj jemnejšie,  v podobe jedného minimalistického vzoru. V tomto prípade môžete vyskúšať aj kombináciu viacerých vzorov. Tak si vytvoríte trendy, ucelený outfit, vhodný aj do práce či na pracovné stretnutie.

Alebo stavte na doplnky. Náhrdelník, šatka či čelenka…tieto doplnky neodmysliteľne patria k letu a aj jednoduchému outfitu dodajú sexi šmrnc.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk,