Kvalitné kožené topánky: Luxus, ktorý si môžete dovoliť!

Kožená obuv je synonymom kvality a štýlu, no cena na týchto topánkach môže byť niekedy o dosť vyššia. V tomto prípade si ale treba uvedomiť, že časom sa vám však investícia vráti v podobe pohodlia a výdrže. Ak už doma nejaké kožené topánky máte, určite nám dáte za pravdu, že sa to jednoducho oplatí.

 

Koža vs. umelá koža
Na rozdiel od syntetiky, sa kožené topánky stanú vašou druhou kožou. Nielen, že sú po čase mäkšie a pohodlnejšie, ale vedia sa prispôsobiť vašej nohe a jemne sa roztiahnuť do požadovaného tvaru. Ak sú aj topánky zo začiatku tvrdšie, časom povolia a ich kvalitu si budete užívať o to dlhšie. Vďaka prírodnému materiálu sú kožené topánky vzdušnejšie a noha sa tak menej potí. To oceníte najmä pri celodennom nosení uzavretej obuvi, ako aj v lete, keď je vám horúco.

Kvalitný prírodný materiál vydrží navyše dlhšie než syntetika, preto sa netreba nechať odradiť vyššou cenou. Časom sa vám investícia vráti a vaše obľúbené topánky budete môcť nosiť rok čo rok. Najmä pri nadčasovej obuvi, ako sú čierne lodičky členkové čižmy či mokasíny, oceníte, že vlastníte kvalitný kúsok, na ktorý sa môžete spoľahnúť za každých okolností.

Talianska kvalita
Už po stáročia patrí Taliansko ku krajinám, ktoré udávajú módne trendy, nielen v oblasti dámskej módy, doplnkov ale hlavne obuvi. Módne línie, kvalitné materiály a dokonalé spracovanie talianskych výrobkov už od stredoveku lákajú a inšpirujú zákazníkov po celom svete.  Talianske topánky sa vyznačujú nielen štýlom, no sú aj ľahké a mimoriadne pohodlné. Ak ste už niekedy vyskúšali taliansku obuv, dáte nám určite za pravdu, že je iná. A aj tie modely, ktorým sa inak zo strachu často vyhýbame, vychádzajú z dielní talianskych majstrov obuvníkov ako pohodlné topánočky, ktoré môžete mať na nohách pokojne aj celý deň, a napriek tomu vás nebudú trápiť bolesti nôh.

Za majstrovstvom talianskej obuvi sú stáročia poctivej práce, skúseností a znalostí a za každých okolností môžete očakávať spojenie pohodlia, kvality a nadčasového dizajnu.

Tradíciu pravej talianskej módy nájdete už aj na Slovensku

Ak hľadáte kvalitnú koženú obuv a patríte k ženám, ktoré si potrpia na štýlové topánky, potom sa v Primadonna Collection nepochybne nájdete.

Značka ponúka výber toho najlepšieho z dielne talianskych obuvníkov. Štýlové línie, kvalitné materiály, módne farby a vzory, tieto parametre sú vlastné všetkým výrobkom tejto značky. Môžu za to stáročia poctivej práce, skúseností a znalostí. Tento úspech začína u dokonalého spracovania kože, ktoré má na Apeninskom polostrove rovnako dlhú tradíciu, ako samotná výroba obuvi. Dokonale zmäkčená koža, navyše obvykle zaujímavo farbená, tvorí základ pohodlia a jedinečného módneho vzhľadu pravých, talianskych topánok Primadonna Collection.

Naozaj nezáleží na tom, či uprednostňujete pohodlnú obuv, športový štýl, alebo hľadáte elegantné lodičky na obchodné stretnutie.

V každej kategórii nájdete výber kvalitných topánok podľa najnovších trendov.

Novú kolekciu prémiových topánok z dielne Primadonna Collection môžete nakupovať na oficiálnom e-shope www.primadonnacollection.sk alebo aj v kamennej predajni v OC Bory a teraz už aj v novootvorenej predajni v Centrum Nivy.

 

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: Primadonna Collection

 

Čierne kožené worker boots, 69,99€, www.primadonnacollection.sk
Kožené texasky, 99,99€, www.primadonnacollection.sk
Kožené lodičky, 69,99€, www.primadonnacollection.sk.jpeg
Biele kožené biker boots, 99,99€, www.primadonnacollection.sk
Nízke kožené čižmy, 89,99€, www.primadonnacollection.sk
Biele kožené workery, 69,99€, www.primadonnacollection.sk
Kožené biker boots, 79,99€, www.primadonnacollection.sk
Vysoké kožené čižmy, 99,99€, www.primadonnacollection.sk