KVALITA A NÁPADY

Späť do školy v M&S

Letné prázdniny ubehnú ani sa nenazdáme a opäť nastane čas, keď naše ratolesti zasadnú do školských lavíc. Pripravte ich na september v predstihu a vybavte ich krásnym, kvalitným a praktickým oblečením a doplnkami z kolekcie Marks & Spencer jeseň/zima 16. Inovácie, ktoré v kolekcii nájdete, potešia každého rodiča.

Spracovanie, materiály i dizajn oblečenia sú rovnako dôležité. Veď nakoniec na deťoch prejde tými najťažšími skúškami. Zo školských lavíc utekajú priamo na ihrisko, a tak sa perie takmer denne. Marks & Spencer to vie. To je dôvodom, že prečo na mnohých kúskoch nájdete logo STAYNEW™, čo znamená, že farba bude vyzerať rovnako i po mnohých praniach a oblečenie sa nebude žmolkovať.

DIZAJN VIACERÝCH MODELOV NAVYŠE UMOŽŇUJE JEDNODUCHÉ PREDĹŽENIE RUKÁVOV A VEĽKOSTI OBLEČENIA
V LEMOCH, KEĎ DIEŤA RASTIE, A TO BEZ NUTNOSTI KRAJČÍRSKYCH ÚPRAV. PRAKTICKÉ, VŠAK?

Dieťa sa špine často nevyhne.Dôležité ale je, môcť ju ľahko odstrániť. Na tričkách, nohaviciach, či blúzkach stačí hľadať označenie STAINAWAY™. Táto inovácia zaručí, že nečistoty pôjdu ľahko preč. Môže za to špeciálna úprava, ktorá odpudzuje vodu a postará sa o to, že ostanú čisté a suché v akomkoľvek počasí.

Je vždy skvelé, keď si deti obľúbia šport. Pri zvýšenej námahe je dôležité, aby materiál správne odvádzal pot a staral sa o pocit sucha a pohodlia. S Marks & Spencer máte tento problém vyriešený. V ponuke nájdete aj topánky, ktoré sú vybavené technológiou FRESHFEET™, ktorá sa postará o to, že i pri celodennom nosení si nohy udržia pocit pohodlia a nehrozí nepríjemný zápach.