Kúsok, ktorým vždy zaujmete!

Ťažko povedať čím to je, ale overaly nepatria práve medzi najobľúbenejšie kúsky spomedzi odevov. Aj napriek tomu, že aktuálne sú mimoriadne trendy, na uliciach ich takmer nevidno. Overal je však kúsok, ktorý sa oplatí vlastniť.  Má niekoľko výhod, ktoré vás o tom presvedčia samé.

 

Pohodlie!
Sú neskutočne, ale neskutočne pohodlné. Správne ušitý overal vás nikde netlačí. Nemá prečo. Prakticky je to to isté ako keď si oblečiete šaty. Akurát namiesto sukne sú v spodnej časti nohavice. Ja osobne ich preferujem najmä teraz v lete. A to nielen verziu s krátkymi nohavicami, ale pokojne aj s tými dlhými. V takom prípade samozrejme zaváži materiál. Treba si vybrať nielen voľný strih, ale aj ľahučkú látku, z ktorej je ušitý.

Okrem pohodlia, ktoré pocíti vaše telo je tu ešte jedno. A to neskutočné pohodlie pre vašu hlavu, ktorá absolútne, ale že absolútne nemusí riešiť, že ako s čím zladiť a skombinovať. Overal rieši všetko.

Do voza aj do koča
Overal je vhodný v podstate na akúkoľvek príležitosť. Pokojne si ho môžete obliecť ráno do práce, ale aj do pieskoviska s deťmi. Práve mamičky s tehotenským bruškom na overal nedajú dopustiť.

V jednoduchom čiernom saténovom overaly vyniknete na párty ako žiadna iná. Nezabudnite si k nemu obuť sandálky na opätku alebo lodičky.

Lichotí postave
Poslednou a jednou z top výhod je, že overal skvelo formuje postavu. Predlžuje nohy a aj celkovú siluetu, preto vďaka nemu budete vyzerať štíhlejšie. Overal býva stiahnutý v páse, buď všitou gumou alebo opaskom – vďaka tomu skvelo zvýrazní pás.

Skrátka vivat overal!

 

Zdroj: AVE
Foto zdroj: pinterest