Ktorí vám učarovali najviac?

Sú rôzni, ale spoznáte ich podľa divokej, lesklej hrivy, konfekčnej veľkosti S a nedobytného výrazu. Združujú sa v tínedžerských seriáloch a ich výskyt dokumentuje spoločenská rubrika. Sú sexy a podľa žien najkrajší.

 

Proti gustu…
Barbie a Ken už dávno vyšli z módy. Podobne ako barokové madony a sexi drevorubači. Starým atribútom krásy odzvonilo rovnako zdrvujúco ako bokombradám. Vkus väčšiny sa mení. Vrtošiví estéti predkladajú nové a moderné ideály krásy. Ľudia reagujú a výsledkom je prototyp čohosi, čomu dnes hovoríme krásne. Aj ženy boli teda opäť postavené pred najväčšiu a základnú otázku. Akí chlapi sú najkrajší?

Paul Wesley

Zrodení v Hollywoode
Kde sa vzali všetci tí Justinovia Bieberovia a Paulovia Wesleyovia? Ich matky by sme z nie príliš mužného zjavu novodobých plejbojov vinili asi neoprávnene. Chlapci sa totiž predčasne dostali do pestúnskej starostlivosti Hollywoodu a hrejivej žiari filmárskych svetiel. K naj patria Pattinson s Hiddlestonom ale aj Johnny Depp. Môžete si vybrať, či vás dostala jeho charizma romantického Cudzinec, alebo drzosť rumom nasiaknutého piráta Sparowa z filmu Piráti z Karibiku. Ďalší lámač sŕdc je Michael Flassbender. Ak vám toto meno nič

Michael Flassbender

nehovorí, určite si pozrite film Dvanásť rokov otroctva. Okrem Michaela Flassbendera s neprehliadnuteľnou ryšavou bradou sa v snímke objaví aj Benedick Cumberbatch a osvedčená klasika Brad Pitt, ktorý je stále in.

Rôzni či rovnakí?
Človek zisťuje, že upíri sú stále najviac sexi. No o ženskú priazeň sa delí hneď niekoľko odlišných typov moderných mužov. Do najpočetnejšej a zároveň najvyššie hodnotenej kategórie s pracovným názvom sladký útly mladíček sa

Ian Somerhalder.

nežným pohľadom radia Taylor Lautner, Paul Wesley, Ryan Gosling, ultranežný Harry Styles, Zayn Malik z kapely One direction, tancujúci stredoškolák Zac Efron z High School Musical i ešte jemnejší kolega Justina Biebera Louis Tomlinson. Zmienení umelci vynikajú jemnými črtami, takmer detskou tvárou, nie príliš mužnou postavou a nedbalým chlapčenským zjavom. Celkom inú skupinu tvoria chlapi ak uprednostňujete „zvláštne krásni“ – ultra blonďavý herec z filmov o Harrym Potterovi Tom Felton, hudobník s až príliš magnetizujúcim pohľadom Jared Leto, ktorý dostal hádam každú peknú hollywoodsku ženskú tváričku. Do kategórie nekonvenčne krásnych mužov patrí i ďalší z nekonečného radu upírov Ian Somerhalder.

George Clooney

 

Okrem tínedžerských idolov však uctievajú ženy aj o čosi zrelšie, no o to podmanivejšie typy. Takáto charakteristika presne sedí na Roberta Downeyho Juniora, najaktuálnejšieho Sherlocka Holmesa a bokom nie sú ani Colin Firth a neodolateľný Rayan Reynolds. Potvrdzuje sa, že tak ako George Clooney aj ďalší muži, ktorí majú časy tínedžerského akné dávno za sebou, môžu by veľmi sexi. Stálice žiaria a tak sa v mužskom nebi dokonalosti kraľujú aj David Beckham, Orlando Bloom, Adam Levine i Colin Farrell. Žiadaných fešákov možno rozdeliť do mnohých typových, výškových, a ak chcete, aj do hmotnostných kategórií. Alebo aj nie. Diktát doby je neúprosný a pod dokonalými, nezvykle úzkymi oblekmi, tonami gélu na vlasy a vôňou bieliacej zubnej pasty sú si všetci akosi strašidelne podobní.

Louis Tomlinson


Hollywoodske rebríčky verzus slovenské gauče
U vás sme s tipom netrafili? No, ak váš vyvolený nie je filmová megastar, nič a nedeje. Podobne ako sme v jaskyniach od ohňa odháňali slabých a neduživých mužov, ktorí neboli schopní uloviť jediného mamuta, dnes pokojne môžete povedať „dosť“ všetkým priveľkým, neforemným, prichlpatým, neupraveným a aj príliš mužným jedincom. Ak ste však vyznávačkou tradicionalizmu, od prevoňaných krásavcov Hollywoodu vás spoľahlivo dostanú slovenskí krásavci. U nás sa totiž mužnosť ešte stále netrestá.

 

Zdroj: -aka-