Ktoré šaty boli podľa štylistky na Otovi najkrajšie?

Oto je niečo ako slovenský Oscar. Všetci ho sledujeme, držíme palce svojim obľúbeným celebritám, tešíme sa ak vyhrá. Sme prekvapení ak vyhrá niekto, koho by sme netipli ani vo sne. Okrem toho, kto akú cenu získa nás zaujímajú aj šaty. Kto to zvládol a kto naopak trafil úplne mimo? Ak máte svojich favoritov, môžete si ich porovnať s favoritmi štylistky. Andrea Ziegler pre lenpreženy vybrala tie najlepšie oblečené ženy. Stotožňujete sa s jej názorom?

Jednoduchá línia – niet čo pokaziť
Čistý strih a jednoduchá línia šiat sú vždy zárukou úspechu. Alebo aspoň zárukou toho, že nič zásadne nepokazíte. Ak samozrejme zvolíte farbu, ktorá vám pristane. ,,Marianna Ďurianová a Adriana Kmotríková siahli po čistej jednoduchej línii, ktorú dala do pozornosti výrazná červená farba, ktorá obom nositeľkám svedčí. V jednoduchosti je krása a tu sa to jednoznačne potvrdzuje”, konštatovala štylistka Andrea Ziegler.

Rafinovaný detail
Kveta Horvátová patrí k ženám, ktoré sú si veľmi dobre vedomé čo im pristane. Načo experimentovať. Rovnakého názoru je aj A. Ziegler: ,, Kveta zvolila šaty, ktoré dokonale tvarovali jej krivky jej štíhlej postavy. Náznak extravagancie v podobe korálok, umiestnených inak, ako sme bežne zvyknutí, z nej urobili určite femme fatale večera”. Kveta aj v palete nemohla minúť terč. Čierna farba bola v prípade Kvety dobrá voľba,” dodáva Ziegler.

Elegantná hra s farbami
Kristina Farkašová si vybrala šaty jednoduchého noblesného strihu. Skrátka Kristína vždy vie, ako zaujať: ,,Materiál a jeho potlač rozhodne pútali pozornosť a robili ich zaujímavými a výnimočnými”, pochválila výber štylistka.
Soňa Mullerová patrí medzi stálice dobrého vkusu. Aj štylistka Andrea Ziegler sa neubránila pochvale: ,,Vybrala si peknú kombináciu žltej a čiernej veľké sukne sú šik a trendy. Je výborný univerzálny strih. Kontrast medzi týmito dvomi farbami vytvára absolútnu eleganciu. Soňa je sofistikovaná dáma. Jednoduché, vkusne, čisté, prijemne a veľmi trendy.”

Pripravila AVE
Foto zdroj: cas.sk, markiza.sk