Ktoré farby sú trendy túto jeseň?

Ktoré farby sú trendy túto jeseň?

Móda je predsa len skvelá vec. Vďaka nej môžeme vyzerať štíhlejšie, vyššie, mladšie… Vďaka nej sa môžeme cítiť žensky, romanticky, pohodlne… A ešte na niečo je dobrá. Vďaka nej si môžeme spestriť usmoklené jesenné dni. Náladu vám určite tohtoročné farby, ktoré letia. Metalická, kakizelená, sivá, ktorú si vyberiete?

Kakizelená
Drsná vojačka alebo nespútaná safari žena ? Zemitá farba ktorá neodmysliteľne patrí k jeseni.Safari a Army look sa opäť vracia do našich šatníkov. Kúsky s vojenským nádychom môžu dominovať , no stačí, keď nimi dotvoríte outfit z iných kontrastných kúskov.

Metalické odlesky
Absolútny „must have“ vo vašom šatníku. Ak si myslíte že Vám sa to nehodí, alebo že nebodaj na to už nemáte vek, ste na omyle. Správnym zvolením metalického doplnku , váš outfit rozžiarite na maximum. Ale pamätajte na to, že keď už si vyberiete odtieň – či už zlatý, strieborný alebo bronzový , držte sa ho a nekombinujte jedno cez druhé. Tak šup do toho!

Studená šedá
Šedá sa na mólach drží už niekoľko rokov, takže určite by sme ju našli v šatníku nejednej ženy. Táto farba má naozaj mnoho odtieňov, takže po akomkoľvek siahnete, nič nepokazíte. Studená šedá bude krásne vyzerať s nejakou kontrastnou farbou ako napríklad bordová ktorá je tiež horúcim hitom tejto jesene.

Pripravila AVE
Zdroj: asos.com, zoot.sk, pinterest.com