Ktoré farby kabeliek sú najviac trendy túto jar?

Zdroj obrázku: Victoria Chudinova / Shutterstock.com

Po zime prišla očakávaná jar, ktorá hrá farbami. Po niekoľkých dlhých zimných mesiacoch sa vonku konečne oteplilo. Pre niektoré ženy znamená príchod jari vytiahnutie tenších kabátov, trenčkotov alebo farebných sák. K nim už prirodzene patria aj kabelky, veľké či malé. Každý rok prichádzajú do módy nové farby kabeliek a niektoré farby sú zase nestarnúcou klasikou.

 

Tento rok si môžete všímať na ulici prevahu dvoch farieb – zelenú a hnedú. Prečo aj vy potrebujete kabelku v týchto farbách?

Kabelka v tónoch zelenej oživí každý outfit
Niekoľko rokov bola zelená farbou, ktorej sa mnoho žien vyhýbalo. Zelená je totiž výrazná farba, ktorá pritiahne pozornosť. Nie každý odtieň zelenej pristane všetkým. Avšak tým, že žijeme v modernej dobe, na trh sa dostali zelené kabelky v mnohých odtieňoch, medzi ktorými si nájde ten svoj každá žena.

Zelená kabelka vie krásne ozvláštniť outfit zložený z neutrálnych farieb. Je práve tým výrazným kúskom, vďaka ktorému vás nikto neprehliadne. Nemusíte sa báť, že kvôli zelenej kabelke budete musieť chodiť v čiernom alebo bielom, stále sa môžete pohrať s farbami a vytvoriť tak zaujímavé kombinácie.

Hnedá kabelka – must have kúsok do každého šatníka
Zatiaľ čo boli zelené kabelky niečím novým, hnedé kabelky nestarnúcou klasikou, ktorá bude trendy ešte veľmi dlho. Hnedú kabelku zoženiete v mnohých odtieňoch, od orieškovohnedej po kávovohnedú. Hnedé kabelky sú ideálnym spoločníkom na dlhé aj krátke prechádzky mestom, do práce či školy.

Môžete si k nim vziať aj výraznejšie oblečenie a nemusíte sa báť, že by sa vám k nemu hnedá kabelka nehodila. Hnedá sa hodí takmer ku všetkému! Naučte sa skombinovať správne odtiene.

Do kvalitnej kabelky sa určite oplatí investovať, nakoľko vám taká kabelka vydrží niekoľko rokov, a najmä v prípade hnedej kabelky sa nemusíte báť, že by ste ju o pár rokov nevyužili. V móde bude ešte veľmi dlho.

Zdroj obrázku: Victoria Chudinova / Shutterstock.com