Kto ochráni vašu pokožku pred zimou? UZAVRETÁ

Bioderma

Zima je pre našu pokožku tvrdou skúškou a zaslúži si špeciálnu starostlivosť. Chlad, suchý vzduch, málo svetla a vietor našu pokožku oslabujú, najmä na tých najexponovanejších partiách ako je tvár, pery a ruky. Tepelná regulácia je náročná z dôvodu striedania tepla a zimy, keď prechádzame z vonkajšieho prostredia do interiéru. Rovnováha v pokožke je porušená. Suchý mráz zvyšuje stratu vody a znižuje vylučovanie kožného mazu. Tým sa pokožka stáva priepustnejšia a krehkejšia, objavujú sa príznaky suchej kože ako je začervenanie a podráždenie. Preto je potrebné pokožku chrániť a obnoviť jej ochrannú vrstvu.

Starajte sa o svoju pokožku v zimnom období a využite rady expertov zo spoločnosti BIODERMA. Pripravili sme pre vás sériu odborných a zaujímavých článkov, kde budeme hovoriť o tom, ako sa starať o pokožku v zime, ako pokožka reaguje na chlad a mráz, čo je pre ňu vhodné, ale aj o strave v zimnom období. Sledujte pravidelne http://www.bioderma-sk.com/skinbodyguard zapojte sa do súťaží o hodnotné ceny na našom Facebooku.

Chcete vyhrať zimnú výbavu? Staňte sa followerom BIODERMASLOVAKIA na Instagrame, nafoťte ako vás chráni Atoderm v zime a označte fotku #skinbodyguard.

Atoderm #SKINBODYGUARD ochráni vaše telo pred zimou.

Je to v koži!

Súťažná otázka: Ako sa volá krajina za polárnym kruhom, kde odcestuje jedna rodina, aby otestovala kvalitu produktov Atoderm? 

Traja z vás získajú Atoderm od BIODERMA.

www.bioderma.sk

Atoderm

[formidable id=27]