Kráľovský dvojboj v jednom spotrebiči. Ukončená súťaž!

Raňajky sú prvé jedlo dňa, naštartujú nás na maximálny výkon. Niekto miluje ovsenú kašu, iní nedajú dopustiť na vajíčka na rôzne spôsoby alebo na sýty hotdog s horčicou, kečupom alebo barbecue omáčkou.

 

Na prípravu párkov v rožku a vajíčok vám už teraz bude stačiť jediný spotrebič – hotdogovač a vajíčkovar v jednom Orava HM-03. Príprava je veľmi rýchla. Zatiaľ čo sa vo varnej nádobe pripravujú párky na pare, na dva ostne z nehrdzavejúcej ocele nastoknete rožky, aby sa v nich vytvorila dierka na vsunutie párka a rožok sa prehrial po celej dĺžke. Do varnej nádoby sa zmestí na jeden šup až 6 párkov, takže vaše raňajky môžu byť extra výdatné.

Ak do varnej nádoby vložíte špeciálny stojan na vajíčka, môžete mať na raňajky aj 6 vajíčok – takisto pripravených v pare. Vďaka tomuto spôsobu prípravy budú párky aj vajíčka šťavnatejšie a chutnejšie, ako keby ste ich varili vo vode. Na pare do 10 minút pripravíte aj rýchlu a zdravú večeru – brokolicu, špargľu aj kukuričné klasy. Tento šikovný elektrospotrebič môže byť váš za 39,90 €.
www.orava.eu