Kožušiny, ktorými neublížite

Kožušiny, ktorými neublížite

Na prehliadkových mólach, na uliciach, ale aj v obchodoch. Kožušiny sú všade. Samozrejme, tie umelé, ktoré sa stali najhorúcejším trendom sezóny. Tie, v ktorých budete vyzerať štýlovo. Tie, ktoré sú praktické a zahrejú vás, ale zároveň tie, ktoré ozvláštnia váš outfit.

Prečo si vybrať umelú kožušinu?
Trendy môžete byť aj bez toho, aby ste nosením kožušiny ublížili zvieratám. Vyberajte rozumne, vyberajte umelú kožušinu, predsa – máte na výber. A výber je skutočne široký. Vybrať si môžete z reálne vyzerajúcich prevedení, ale aj z farebných a trendy kúskov.

Buďte neprehliadnuteľnou
Na nadýchané farebné kožuchy, ktoré si zaručene všimnete v dave, sa môžete spoľahnúť počas celej zimy. Na výber máte z ružových, modrých, či žltých, ktoré jednoducho povýšite zaujímavými doplnkami. Ak hľadáte jednoduché riešenie na každý deň a nebojíte sa trochu experimentovať, stavte na rôznofarebný kožuch, s ktorým máte, aj keď neviete čo na seba alebo sa ponáhľate, zaručený úspech.

Kožušina ako skutočná
Milujete zvieracie vzory?  Tak potom táto sezóna patrí vám. Môžete sa tešiť, leopardie kožuchy sú in. Skombinujte ich so základnými kúskami a vysokými podpätkami, ak chcete vyzerať sexy. Ak máte odvahu, nasledujte mladé trendy ulice a leopardí kožuch skombinujte s mikinou, riflami a teniskami.

Kožušina pre začiatočníkov
Ak sú pre vás kožuchy príliš extravagantné, skúste začať zľahka – s kožušinovými aplikáciami. Kožušinové lemovania a límce nájdete na najrôznejších bundách, vestách a svetroch. Vyzerajú trendy, ľahko sa kombinujú a z kabátov vkusne vytŕčajú, dajte im šancu.

Hravé doplnky
Po originalite a jedinečnosti túži každá žena, doprajte si ju vďaka kožušinovým doplnkom, ktoré ovládli ulice miest módy. Tak ako si ich zamilovali svetoví influenceri, tak ich budete milovať aj vy. Sú hravé, ale aj napriek tomu nimi môžete pokojne doplniť elegantný outfit.

Autor: AVE
ZDROJ FOTO:
zoot.sk, zara.com, hm.com, pinterest.com