Kožušina poteší každú ženu a to v každom veku

Kožušina je symbolom luxusu a dokonalej elegancie. Vždy symbolizovala status a vyberaný vkus. Hrejivý materiál sa v móde využíva nielen na kabáty, ale aj vesty a rôzne kožušinové pončá a bolerká.

Kožušina je trendová záležitosť, vhodná pre ženy všetkých vekových kategórií. Ak váš vek začína číslicou dva, vhodné sú pre vás práve spomínané vesty. Nosiť ich môžete s obľúbenou koženou bundou, na blúzke, alebo na obľúbenom svetríku. Kožušinová vesta je výborná v chladnejších dňoch do práce či do školy. Prehoďte si ju cez košeľu alebo tričko a budete sa cítiť ako v perinke.

 

Pre dámy je ideálnou voľbou dlhší kožušinový kabát. Dokonale zahreje a budete sa v ňom cítiť ako pravá lady. Ak chodíte v zime rada do divadla, prípadne plánujete naplno využiť plesovú sezónu, zadovážte si kožušinové bolerko alebo pončo. Je to skvelý doplnok k elegantným šatám a vy s ním vkráčate na spoločenskú akciu s patričnou gráciou.

 

Kožušina je povinným doplnkom tejto zimy, a ak si vyberiete dôsledne, budete tento kúsok šatníka s pravidelnosťou využívať túto aj nadchádzajúcu sezónu.

 

Fotografie: forum.purseblog.com, stylishstarlets.blogspot.com, baska.co.uk,Topshop, New Yorker, newlook.com