Kožené šortky,módna investícia na každý deň

Tento fashion kúsok môže vyzerať na prvý pohľad priam nenositeľne, kožené šortky s sa však stali hitom sezóny.  Jednoduché čierne šortky sú populárne najmä preto, že ich môžete jednoducho kombinovať aj s inými kúskami vo vašom šatníku.

Ľahko si s nimi vyčarujete outfit na bežný deň ale aj elegantný styling do práce. Šortky sú navyše výbornou voľbou aj v prípade, že sa chystáte na večeru, či rande do mesta

So sakom a blúzkou na bežný deň
Vytvorte si príjemnú, ležérnu kombináciu na všedný deň. A hlavne investujte do kvalitnej kože, Keďže koža je prírodný materiál, nebudete sa v nej cítiť v lete nepríjemne a teplo ako v „umelej“ koženke. Čierne kožené šortky môžete doplniť klasickým bielym tričkom zapásaným v  šortkách a poprípade si navrch prehodiť ľahký krémový blejzer. Obuť si môžete vysoké lodičky, alebo mokasíny.

 

Večer do mesta
Vyrazte večer do mesta vo výrazných kombináciách! Verte, že to kožené šortky zvládnu. Vyskúšajte kombináciu so zvieracími vzormi alebo si vytvorte boho outfit s maxi vzorovanou blúzkou. Čerešničkou na torte môžu byť zaujímavé sandále alebo aj lodičky, ktoré vám navyše krásne predĺžia nohy. A nezabudnite na výraznejší doplnok, ako napríklad náhrdelník, či náušnice.

 

Decentne do práce
K čiernym, koženým šortkám si do práce zvoľte decentnejšie strihy vrchného dielu.
Pre viac elegantný look, si k čiernym šortkám vezmite top či blúzku rovnakej farby. Samozrejme nič nepokazíte ani klasickou bielou blúzkou so zaujímavým detailom, napríklad viazaním. Takýto outfit v prípade bielej košele doplňte klasickými čiernymi lodičkami. Dôležitý je tiež výber vhodnej kabelky. Čierna aktovka bude vyzerať profesionálne a celkový outfit elegantne zjednotí.

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Kara, Twinset, Pietro Filipi, Cellbes.sk, VERO MODA,