Konečne znovu dostupný!

Viac zdravých dní vďaka liečivej sile enzýmov vám po niekoľkoročnej pauze opäť prináša Wobenzym, tradičný enzýmový liek. V kamenných aj internetových lekárňach je znovu dostupný vo všetkých troch baleniach: 200, 300 a 800 tabliet.

 

V čom spočíva tajomstvo osvedčeného predstaviteľa liečebnej metódy, známej ako systémová enzýmoterapia? Účinky sú širokospektrálne, ale podstatou je, že funguje proti zápalu. A ten, ako vieme, je prirodzeným sprievodným javom väčšiny zdravotných problémov a ochorení – sprevádza zranenia, zlomeniny a pooperačné stavy, rovnako aj opakujúce sa infekcie (respiračné, urologické, gynekologické). Liek Wobenzym skracuje hojenie po úrazoch, urýchľuje rekonvalescenciu po niektorých operačných zákrokoch a pomáha pri liečbe vírusových aj bakteriálnych infekcií dýchacích ciest, ako aj pri recidivujúcich urologických ochoreniach a gynekologických ťažkostiach. Tým, že urýchľuje a zmierňuje zápal, a pomáha znižovať opuchy, oceníte ho v domácej lekárničke pre celú rodinu. Pri zápaloch svalov, šliach a kĺbov, pri zraneniach a operáciách môžete vyskúšať osvedčený liek Wobenzym. Pre zdravé močové cesty a život bez gynekologických zápalov je tu pre vás pacientmi vyskúšaný a desaťročiami overený liek Wobenzym. Rovnako pre podporu oslabenej imunity a na jej posilnenie. Osvedčený liek Wobenzym je presne taký istý, aký ste ho poznali predtým. Rovnako účinný a v identickom zložení, ktoré tvorí vyvážená zmes kvalitných enzýmov prírodného pôvodu. Vhodný pre dospelých a deti od 6 rokov. www.wobenzym.sk

*Wobenzym je liek na vnútorné použitie. Vždy čítajte písomnú informáciu pre používateľov a o užívaní sa poraďte s lekárom alebo s lekárnikom.