Kolekcia GANT Eyewear jar/leto 2013

Dovoľujeme si Vám predstaviť kolekciu okuliarov GANT na sezónu jar/leto 2013. Kolekcia obsahuje rad nadčasových modelov v dámskom, pánskom aj unisexovom vyhotovení, inšpirovaných sviežim americkým preppy štýlom.

Dámska kolekcia je navyše ovplyvnená bezstarostnými šesťdesiatymi rokmi, čo sa prejavuje nielen na tvare okuliarov, ale aj vo farebnej škále rámčekov, ktorá sa pohybuje od jemných pastelových farieb po obligátnu hnedú či čiernu.

 

Typickým zástupcom unisexových slnečných okuliarov na túto sezónu sú okuliare s kvapkovým tvarom rámov. Tzv. pilotky sa prispôsobia každému tvaru tváre a vďaka veľkým sklám chránia oči zo všetkých uhlov. V modeli EZRA, ktorý je ozvláštnený prvkom v podobe hornej spojnice, sa prejavuje zmysel pre detail príznačný pre GANT.

                

Ďalším typom slnečných okuliarov, ktoré sa v kolekcii objavujú v niekoľkých verziách, sú okuliare     s retro nádychom. Tieto rámy sú vyrobené spravidla z acetátu, plastu s antialergickými vlastnosťami vysoko odolného proti poškriabaniu, ktorý má tzv. pamäť a vie sa prispôsobiť kontúram tváre.

         

 

Popri klasickom rade slnečných okuliarov kolekcia GANT Eyewear prichádza tiež s líniou slnečných okuliarov navrhnutých americkým dizajnérom Michaelom Bastianom a kvalitnými rámami na dioptrické sklá, ktoré dostanete vo vybraných optikách.