KOLEKCIA ARTISTRY HYDRA-V™

Artistry Hydra V product shot - 3 moisturizers. The full size image is available by clicking on the renditions icon under the asset thumbnail and downloading the file titled "FULL SIZE IMAGE"

Spoločnosť Amway predstavuje nový produktový rad ARTISTRY HYDRA-V™. Táto kolekcia je určená pre hĺbkovú hydratáciu pleti žien všetkých vekových kategórií, jej vývoj bol inšpirovaný objavom oceneným Nobelovou cenou.

Voda je neodmysliteľnou súčasťou celého nášho organizmu, nie je to inak ani v prípade najväčšieho telesného orgánu – v koži. Aj ona, ak má dobre vyzerať a správne fungovať, potrebuje pravidelné zásobenie vodou. „Výskumy ukazujú, že pleť žien po dvadsiatom piatom roku veku, už začína trpieť nedostatkom vody. A to bez ohľadu na množstvo prijatých tekutín v priebehu dňa a druhu pleti ženy. S pribúdajúcimi rokmi, sa samozrejme tento problém zvyšuje. „Ako výskumy ukazujú, najefektívnejším spôsobom hydratácie pleti, je hĺbková hydratácia,“ popisuje Ildiko Dikošová, generálna riaditeľka spoločnosti Amway Česká republika, s r.o.

Produktový rad ARTISTRY Hydra-V ™ využíva najnovšie skúsenosti v oblasti vedy a prináša produkty, ktoré zaistia prirodzený proces hĺbkovej hydratácie pokožky. „Kolekcia ARTISTRY Hydra-V ™ bola inšpirovaná objavom, ktorý získal Nobelovu cenu. Ide o objav akvaporinov, teda akýchsi kanálikov nachád

 

zajúcich sa vnútri v bunkách. Tieto kanáliky umožňujú priestup vody cez bunečné membrány do hĺbky pokožky, čím sa podieľajú na celkovej regulácii hydratácie pleti,“ vysvetľuje Ildiko Dikošová.

Rad ARTISTRY Hydra-V ™ svojim zložením umožní pleti získanie potrebných živín a navyše jej dodá aj dôležité minerálne látky z ružovej himalájskej soli, ktoré sú tradične vyhľadávané pre svoje liečebné a nutričné vlastnosti.

 

Rad ARTISTRY Hydra-V ™ ponúka celkom sedem produktov určených pre všetky typy pleti.

Osviežujúci penový čistiaci prípravok

Osviežujúce pleťové tonikum

Výživové pleťové koncentrované sérum

Osviežujúci gél-krém na oči

Osviežujúci gél (pre zmiešanú až mastnú pleť)

Vyživujúci gél-krém (pre všetky typy pleti)

Obnovujúci hydratačný krém (pre normálnu až suchú pleť)

 

Vedeli ste že:

  • Pokožka žien starších dvadsať päť rokov trpí dehydratáciou.
  • Dehydratácia pleti sa prejavuje svrbením, olupovaním, bodaním a nepríjemným pocitom suchej a napnutej kože.
  • Hĺbkovou dehydratáciou pleti trpia aj ženy, ktoré dbajú na pravidelný pitný režim.
  • Kolekcia ARTISTRY HYDRA-V je inspirovaná objavom akvaporinov, za ktorý v roku 2003 získal americký chemik Peter Agre Nobelovu cenu za chémiu.
  • Tento objav umožňuje zvýšenie o 270 percent obsahu vody v pokožke a zaisťuje hydratáciu počas 24 hodín.
  • Pravidelná hĺbková hydratácia znamená osvieženie, obnovu a revitalizáciu pleti, ktorá je následne jemná, hebká a vláčna na pohľad aj na dotyk.