Kniha v Dobrom aj v zlom a ešte v horšom získala Zlaté ocenenie Sabre Awards

Spoločnosť AVON Cosmetics sa pýši prestížnym Zlatým ocenením Sabre awards, ktoré získala za jedinečnú knihu skutočných príbehov „V dobrom aj v zlom a ešte v horšom“. Kniha vznikla v rámci projektu Avon proti domácemu násiliu a bola ocenená v kategórii spoločenská zodpovednosť.SABRE Awards 2013, zrdoj The Holmes report(2)

Sabre awards patria medzi najväčšie ocenenia v oblasti PR branže, ktoré sa každoročne udeľujú za najlepšie európskeprojekty. Túto prestížnu súťaž PR profesionálov organizuje skupina Holmes Group. Tento rok boli víťazi jednotlivých kategórií oznámení na slávnostnom galavečeri v Cupula las Arenas v Barcelone.

 

 

Bez názvu(155)

Jediné zlaté ocenenie Sabre awards v kategórii spoločenská zodpovednosť získala spoločnosť AVON, ktorá uspela v súťaži s projektom V dobrom aj v zlom a ešte v horšom. Jedinečná kniha skutočných príbehov ženskej sily bola uvedená na slovenský trh koncom minulého roka a stala sa novým symbolom projektu AVON proti domácemu násiliu.

 

 

Zlaté ocenenie Sabre awards nie je však jediným v prípade projektu V dobrom aj v zlom a ešte v horšom. V marci až apríli 2013 prebehla súťaž o najlepšie PR projekty PROKOP, ktoré vyhlasuje Asociácia PR Slovenskej republiky (APR SR) a spoločnosť AVON získala tretie miesto v kategórii korporátna komunikácia.

Úspešnosť projektu potvrdzujú nielen ocenenia, ale aj fakt, že skoro všetky knihy V dobrom aj v zlom a ešte v horšom sú už vypredané.

Knihu „V dobrom aj v zlom a ešte v horšom“ tvoria skutočné príbehy žien, ktoré majú osobnú skúsenosť s domácim násilím. Okrem toho sú v knihe aj rozhovory, dôležité informácie o tejto problematike a tri bonusové príbehy napísané známymi slovenskými spisovateľkami – Denisou Fulmekovou, Tamarou Heribanovou a Petrou Nagyovou-Džerengovou. Patrónkou knihy sa stala svetoznáma topmodelka Daniela Peštová. Všetky finančné prostriedky získané z predaja knihy budú použité na podporu konkrétnych projektov orientovaných na boj proti domácemu násiliu.