Klinika YES VISAGE predstavila nový omladzujúcí zákrok a predstavila novú tvár

Pri príležitosti predstavenia noviniek Kliniky YES VISAGE sa vo štvrtok 25. septembra stretlo hneď niekoľko známých osobností. Mezi nimi bola aj Simona Krainová, Marianna Ďurianová a Patrícia Vitteková. Klinika YES VISAGE patrí už dlhé roky mezi najznámějšie kliniky s najširšou ponukou služieb.

Z pohľadu ponuky jednotlivých služieb Klinika YES VISAGE ponúka široké spektrum obsahujúce ako zákroky plastickej chirurgie, tak zákroky estetickej dermatológie. Teraz ponuku služieb rozširuje celosvetová novinka YES Face Contouring. Jedná sa o jedinečný zákrok s vynikajúcimi výsledkami pre ženy túžiace po štíhlejšej tvári a výraznejších konturách.

Pri tejto príležitosti bola predstavená aj nová tvár Kliniky YES VISAGE Patrícia Vitteková, ktorá tak rozšírila radu známých slovenských osobností, ktoré zostávajú klinike verné. Pridala se tak ku známým osobnostiam ako je napríklad Marianna Ďurianová, Kristína Krajčírová, Maroš Kramár, či Veronika Husárová.

Novou tvárou bol obohatený aj tým lekárov bratislavskej pobočky. Klinika YES VISAGE do svojich radov prijala nového plastického chirurga MUDr. Juraja Paliatku, ktorý má v odbore plastickej medicíny už dlhoročné skúsenosti. Na klinike sa bude zameriavať na úpravy celého tela, vrátane liposukčných techník, úprav prsníkov či omladenia tváre pomocou faceliftingu alebo browliftingu.

Klinika YES VISAGE

Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie pôsobí v Českej republike už niekoľko rokov. Svoje pobočky má v Bratislave a v Českej republike v Prahe, Brne, Ostrave. Je špičkovým pracoviskom so špecializáciou na účinné zákroky z oblasti chudnutia a redukcie tukového tkaniva, korektívnej dermatológie, omladenia, estetickej a najnovšie tiež plastickej chirurgie. Týmy skúsených lekárov na Klinike YES VISAGE vedú prim. MUDr. Martin Molitor, PhD. za plastickú chirurgiu a vedúca lekárka estetickej dermatológie prim. MUDr. Monika Kavková. V Slovenskej republike to sú MUDr. Martin Paciorek a MUDr. Juraj Paliatka za plastickú chirurgiu,  MUDr. Barbora Brezová, PhD. za estetickú dermatológiu. Kliniku YES VISAGE si obľúbilo mnoho známých osobností zo spoločenského diania.

Bližšie informácie k službám kliniky YES VISAGE nájdete nahttp://www.yesvisage.sk/