Kenzo: Milujem Petržalku

Najprestižnejší striptéri sveta prichádzajú na Slovensko. Svetoví tanečníci, ktorí sa historicky zídu v najväčšom počte na jednom mieste.  Máj teda bude nielen v znamení lásky, ale aj nakrajších mužských tiel z celého sveta a zídu sa v troch slovenských mestách – 7.mája v Košiciach, 8. mája v Žiline a všetka sláva vyvrcholí 9. mája v Istropolise Bratislava  súťažou o naj… striptéra planéty.

Na návštevníčky  čakajú  veľmi silné a vzrušujúce momenty, citlivý príbeh, ktorý ostane v povedomí  ešte veľmi dlho. Viedenské letisko  príchodom týchto mužov pocíti  ich vôňu, sebavedomosť a odvážnosť. Svalnatí a namakaní muži  priletia  z Mexika, USA, Kanady, Belgicka, Holandska, Nemecka, Francúzska či iných krajín. Na jednom pódiu sa stretnú stálice svetového  pánskeho striptízu, aby  predviedli  viac ako len striptíz. Všetko to podčiarkne lukratívny hosť z Las Vegas – David Nicoll – bývalý spevák  a choreograf svetoznámej formácie Chippendales, prepojený na srdcové skupiny N Sync či Backstreet Boys ako i sólových interpretov Britney Spears,Janet Jackson či Aaron Carter..Víťaz Billboard Music Award či nominovaný na Grammy Music Award..

V minulom roku bola Bratislava svedkom Majstrovstiev Európy a jeden z účastníkov si dokonca tak zamiloval Bratislavu, že dodnes  v nej ostal žiť. KENZO nám prezradil čo sa mu na Slovensku páči a čo čaká slovenské ženy, ak sa vyberú na niektorú zo šou v slovenských metropolách.

 

Ako sa cítiš v pozícii  úradujúceho majstra sveta v pánskom striptíze?

Nemám pocit, že som najlepší, skôr jeden z najlepších, možno, niektorí, ktorí sa súťaže nezúčastnili sú lepší (úsmev). Mojou devízou je aj farba, ktorá je iná a páči sa. Konkurencia je silná.

 

Nie si žiaden mladý zajačik, sladučký, krásnučký, túžia ženy vo svete po zrelých mužoch?

O tom netreba debatovať. Keď žena vidí pekého chlapa, povie si pekný, mladý, ale niečo mu chýba. Chýba mu vyžarovanie, skúsenosť, ktoré má zrelý muž, ktorý niečo zažil a má to vpísané v tvári, v tele.

 

Sebavedomí muži priťahujú ženy, ako odolávaš náporu fanúšičiek tu v Bratislave, napríklad, dostávaš „neslušné návrhy“?

Nie je to také horúce ako by si mnohí predstavovali, že ženy prídu na striptíz a teraz nás  chcú hneď chytať, vyzliekať alebo rovno do postele. Skôr sa chcú odfotiť, chcú podpisy a podobne. Niektoré si  i chcú podebatovať o  našom živote, vypytujú sa ako vyzerajú naše dni, čo robíme okrem striptízu a podobne. Občas sa nájdu aj akčnejšie dámy, ale sú to skôr výnimky. Pri prvom náznaku, že nie som gigolo, cúvnu.

 

Ako teda vyzerajú tvoje dni?

Víkendy bývajú náročnejšie, keďže vystupujem. Cez týždeň, ked sa nič nedeje, relaxujem, každý druhý deň chodím do fitka, treba sa starať o seba. Okrem toho mojím koníčkom je tvorba kostýmov na vystúpenia, takže mám šijací stroj a tvorím, vylepšujem, šijem. Nielen sám sebe, ale aj kolegom.

 

Neplánuješ vlastnú módnu kolekciu?

Určite nie, poznám zákulisie, je to namáhavé a riadny stres a ja sa stresu vyhýbam!

 

Ako sa ti páči bratislavská Petržalka, kde si sa celkom slušne zabýval?

Veľmi, milujem ju. Všetci v okolí ma poznajú, vedľa mám jazero, obchodné stredisko, bízko do fitka, ľudia sú na mňa milí, takže nemám sa na čo sťažovať, pre mňa je Petržaka raj.

 

Napriek tomu si myslím, že tu neostaneš natrvalo, ako dlho sa mieniš zdržať v Bratislave a vieš kam povedú tvoje kroky?

Zatiaľ nemám dôvod odchádzať, Slovensko mi nesmierne vyhovuje, mám blízko do Maďarska,  Česka, Rakúska, veľa ľudí tu hovorí po  anglicky a ja sa učím po slovensky, už viem – doľava, doprava, dovidenia… a ďalšie nepublikovateľné slová. Som spokojný a neviem kedy sa niekam vyberiem a kam. Okrem toho máte euro a je to tu pre mňa lacnejšie ako Paríž, kde som žil.

 

Prečo by slovenské ženy mali navštívíť šou v troch mestách, ktorú tu chystáš so svojimi kolegami?

Milé dámy, slovenské ženy, manželky,  milenky či slobodné devy, príďte sa zabaviť bez svojich mužov, uvidíte najlepších striptérov sveta, ktorí vám ponúknu svoju šou a vy budete mať na pár chvíľ neskutočné zážitky. Veríme, že si odnesiete aj nezabudnuteľné spomienky na nás a na večer, ktorý prežijete. Keď prídete domov, istý čas nepozerajte na svojich partnerov, na ich telá, robte to, až keď sa poriadne vyspíte z toho, čo ste videlia  zažili. 🙂