Keď spánok chrbtici neprospieva…

Aj vám sa stáva, že občas prichádzajú dni, týždne, kedy to ide s vašim spánkom dolu vodou, doslova sa prebúdzate ubolení a vyčerpaní? Dokonca ste už vymenili druhý vankúš za nový a stále to nie je ono? Urobte si jednoduchý test – snímte všetky ochranné návleky z postele, ľahnite si na svoj matrac chrbtom k partnerovi a požiadajte ho aby vás vyfotil. Z toho čo možno vyčítať z jednej fotografie budete prekvapení!

 

Celosvetovo uznávaný taliansky výrobca matracov ukázal na jednej fotografii ako to má vyzerať vo vašej spálni, aby ste si zabezpečili šťastný a spokojný život. Pretože nielen podľa feng šuej je základom šťastného a úspešného dňa práve zdravý a pokojný spánok v noci.

Jednoduchý test matraca.
Ľahnite si chrbtom k partnerovi na váš matrac i so svojim obľúbeným vankúšom. Odstráňte z matraca paplón aj všetky možné prikrývky. Počkajte chvíľu, kým sa uvoľníte a začnete relaxovať. Následne požiadajte partnera, aby vám vyhotovil fotografiu vašej ne/narovnanej chrbtice a tvaru matraca na ktorom ležíte. Ak je vaša chrbtica pokrivená a matrac vám neposkytuje oporu, je čas zabaviť sa ho!

Zdroj: Mária H.