Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí

Keď sú dni stále kratšie, za oknom sychravo a mrazivý vietor prefúkne aj ten najlepší kabát, každý z nás radšej trávi čas doma v teple. Naši blízki a útulnosť domova snúbiaca sa s huňatými dekami a svetlom sviečok zaženú chmáry náročného dňa. A ak po byte rozvoniava aj skvelé jedlo, je to dokonalosť sama. Však to poznáme všetci: Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí.

 

Aby ste si zachovali spokojnosť a zdravie aj v zimných mesiacoch, odporúča sa zahrievať organizmus zvnútra výživnými horúcimi vývarmi. Sú nielen zdrojom cenných vitamínov a minerálov, ale aj skvele zasýtia a pôsobia ako prevencia voči neduhom sychravého a premenlivého počasia. A ani nemusíte stáť hodiny nad hrncami!

Výrobky Podravka NATUR v okamihu dochutia každý poctivý vývar a podčiarknu jeho prirodzenú chuť. Všestranné ochucovadlo, bujóny s bohatou chuťou či tekuté korenie sú tu pre každú kuchyňu, začiatočníka či pokročilého.

 Všetky produkty Podravka NATUR sú doslova nabité prírodnými ingredienciami pre ten najlepší zážitok z varenia a chutného jedla pripravovaného z lásky. Bez pridaného glutamanu, umelých aróm, farbív či konzervantov. Iba čistá chuť tých najlepších korenín, zeleniny a morskej soli. Vsaďte túto zimu na výživné vývary, ktoré zahrejú nielen vaše telo, ale i dušu.

 

Inšpirované prírodou

Počuli ste už o „zimnom“ či „zahrievajúcom“ korení? Nazývame tak bylinky a koreniny, ktoré sú pôžitkom nielen pre naše chuťové poháriky, ale podporia aj naše zdravie, a to najmä v chladných mesiacoch. Kurkuma, chilli či zázvor sú len zlomok z tých, ktoré vás prirodzene zahrejú zvnútra. V kombinácii s koreňovou zeleninou, cibuľkou či dokonca strukovinami si doma navaríte výživný vývar, hotový elixír zdravia plný vitamínov. Na podčiarknutie a vyladenie chuti použite ochucovadlo, bujóny či tekuté korenie Podravka NATUR a skvelý vývar pre vašich milovaných je na stole.
Viac na www.podravka.sk.

Zdroj: Lucia P.