Kabelkové trendy, ktoré si túto jeseň získajú aj vás

Kabelky sú najpraktickejším ženským doplnkom, ktorý tiež každoročne podlieha nastávajúcim trendom. Hoci nadčasový dizajn nič nepokazí, tohtoročná jeseň sa nesie v  odvážnejšom duchu. A na aké modely a farebné trendy sa teda máme pripraviť.

Netradičný tvar
Zabudnite na obdĺžnikové tvary s klasickým kabelkovými proporciami. Ak sa chcete v najbližších mesiacoch odlíšiť, siahnite po polkruhu či okrúhlych tvaroch. Túto sezónu vstúpila na dizajnérske móla hra s geometriou a priniesla trendy presne v tomto duchu. Dobre zvážte aj výber materiálov. Semiš a kvalitná koža výborne doplnia  váš sezónny šatník. Navyše, s vašimi trendy jesennými outfitmi ladia takéto modely snáď ešte viac, ako rokmi overená kabelková klasika.

Červená kráľovná
Tento trend poteší najmä tie ženy, ktorých kabelkový doplnok zvykne tvoriť tú najvýraznejšiu časť ich outfitu. Jeseň zavelila a zelenú má červená! Červená kabelka je variabilný a nadčasový kúsok a môžete ju nosiť k elegantnému aj športovému oblečeniu. Najlepšie vynikne v kombinácii s čiernou, bielou, modrou, sivou a béžovou farbou. Vďaka tomuto výraznému doplnku sa budete cítiť sebavedomo, dodá vám tiež štýl a hlavne šmrnc.

Lesklé
Okrem klasických kožených kabeliek, ktoré si väčšinou kupujeme v matnom prevedení sa túto jeseň do popredia dostávajú lesklé povrchy. Čierna lesklá kabelka s nápaditým neónovým detailom je ideálnou partnerkou na jesenné prechádzky. Tento tip kabelky navyše krásne vynikne s akýmkoľvek (aj čiernym) jednofarebným outfitom. Lesklý povrch dodá fádnej jeseni nápaditosť. Vyskúšajte, lakované kabelky budú hitom sezóny 2019!

Výrazný vzor
Mnoho z nás má k zvieracím vzorom rešpekt a radšej sa ich stráni, no ak máte cit a odvahu, môžete aj takýto extravagantný kúsok bez obáv zaradiť do svojho šatníka.

Síce sú stále v kurze leopardie vzory, kráľovnou tohtoročnej jesene sa stala hadia koža. Výrazná kabelka s hadím vzorom vám dopomôže k vytvoreniu jedinečného outfitu.

Aby ste však nepôsobili vulgárne, alebo nevkusne, kombinujte s citom. Nepreháňajte to s farbami. Výrazný vzor noste už len  s jednou neutrálnou farbou,, najlepšie takou, ktorá sa nachádza aj na „zvieracom kúsku“

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Kara, VERO MODA, Twinset, Reserved, Zara