Kabelka vždy poteší!

Kabelka ako taká, by mala byť súčasťou povinnej výbavy každej ženy. A to nielen kvôli tomu, že ak zvolíme tú správnu, vyzerá to skvelo, ale hlavne je to neuveriteľné praktické. Zároveň je obsah našej kabelky súčasťou tajomstva, ktoré netreba podceňovať, naopak nabiť ním svoje fluidum. V neposlednom rade je na kabelke mimoriadne sympatické, že nikdy nám nespôsobí depku, že nám je priúzka. A v žiadnom prípade do nej netreba chudnúť.

 

Menej nie je vždy viac
Veci, ktoré našej kabelke nosíme o nás nielenže mnohé vypovie, ale zároveň je pre nás záchranou v tých najrozmanitejších situáciách. Ak ju vybavíme tým správny arzenálom, môže nám byť oporou pred chladom, dažďom, hladom, nudou a v konečnom dôsledku nás môže zachrániť aj pred dehonestujúcou igelitkou. Preto treba dbať na to, aby bola kabelka dostatočne priestranná a samozrejme trendová. Kabelka je naozaj vec, na ktorej by sme jednak nemali šetriť a zároveň by sme si mali dopriať poriadny kus, aby sme mohli mať so sebou všetky nevyhnutnosti.

 

Jedna a poriadna
Kabelka je vec, ktorú si treba dopriať. Kvalita kovania a šitia je veľmi dôležitá, rovnako je v tomto prípade na prvý pohľad vidieť úroveň vypracovania a rovnako úroveň použitého materiálu. Radšej našetriť a kúpiť si jednu, ktorá mi vydrží, ako mať plnú skriňu takých, ktorým už, už odpadne remeň, alebo sa im rozpára podšívka. Aby sme sa vyhli tomu, že potrebujeme mať ku každému druhu nášho oblečenia jednu kabelku, stačí ak si vyberieme takú, ktorej tvar je inšpirovaný retrom, alebo jej tvar je celkom jednoduchý, čiže z módy nikdy nevyjde. Ak máte paniku z farby, pamätajte na to, že kabelka už dávno nemusí ladiť s farbou topánok. Práve naopak, ich farebná nejednota vášmu zovňajšku dodá zaujímavý náboj. Ak raz vyskúšate veľkú kabelku, už nikdy nebudete chcieť žiadnu inú…

Autor: AVE
Zdroj foto: pinterest, uashmama.sk