Jesenné trendy v 7Camicie

Známy výrobca značkových talianskych košieľ, 7 Camicie predstavuje trendy aktuálnej jesennej a zimnej sezóny. V kolekcii nájdete nádherné sýte farby ako petrolejová zelená, tmavomodrá, červená, fialová a bordová. Nájdete tu takisto jemnú fialovú ale tiež klasickú čiernu a bielu.

Dominantou dámskej línie sú túto sezónu strihy, ktoré dávajú dôraz na krivky ženského tela. Okrem strihu slim fit sú to elegantné volány a mašľové viazania. V ponuke 7Camicie nájdete tiež aj tradičné detaily na lakťoch či golieri.

Pre pánov si dizajnéri značky pripravili rôznorodú farebnosť a prepracované detaily. Košele taliansky dizajnéri smerujú na nositeľa, ktorý chce byť elegantný avšak zachovať si rôznorodý štýl, ktorý farebné  vzorové variácie košieľ 7Camicie ponúka. Inšpirujte sa aj Vy a vytvorte módny styling, ktorý bude vďaka tradičnému kúsku klasický avšak  zároveň svojsky jedinečný.

 

Košele 7Camicie môžete vidieť aj v obľúbených seriáloch Panelák, Dedičstvo, Chlapi Neplačú, Búrlivé víno v reláciách na TV Markíza a TV Joj.

 

www.talianske-kosele.sk