Súťaže

Jesenná súťaž s Allianz – SP

Zapojte sa do súťaže s Allianz – Slovenskou poisťovňou a traja z Vás získajú praktické darčeky: kvalitný ekologický pohár a praktickú športovú tašku na voľnočasové aktivity. Súťaž prebieha od 13. novembra 2019 do 13. decembra 2019. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku, týkajúcu sa produktových noviniek:

 

CHRÁŇTE SVOJE AUTO PRED DIVOU ZVEROU
Minulý rok nahlásili klienti Allianz – Slovenskej poisťovne každý deň v priemere 8 poistných udalostí vozidiel spôsobených zrážkou so zverou. Za celý rok 2018 ich bolo spolu až 3083, čo je najviac za posledných 15 rokov. Škody po zrážke so zverou sú kryté havarijným poistením vozidla, pričom v Allianz – SP je zrážka so zverou krytá už v základnom balíku havarijného poistenia Moje auto.

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výuhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 13.12.2019. Traja z vás získajú praktické darčeky: kvalitný ekologický pohár a praktickú športovú tašku na voľnočasové aktivity.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.

Správnu odpoveď nájdete na: www.allianzsp.sk/skod-po-zrazke-so-zverou-je-podla-allianz-sp-najviac-za-poslednych-15-rokov

 

To Top