Jennifer Lopez sexi Cavalli look, Vax Live koncert, Los Angeles

Už 2.mája 2021 sa konal na štadióne SoFi v Los Angeles koncert pre udalosť Global Citizen VAX LIVEThe Concert To Reunite The World.  Koncert k znovuzjenoteniu sveta z 8. mája  mal následne za cieľ vyzvať na rýchlejšiu protikovidovú očkovaciu kampaň.

 

Medzi protagonistami koncertu Vax Live sa najviac blysla Jennifer Lopez ktorá z vystúpenia zdieľala niekoľko zákulisných fotografií svojich troch outfitov. Zdá sa , že spevácka diva objavila elixír mladosti. Žiarila viac, ako kedykoľvek predtým.

Z celebrít zavítali na koncert herci Ben Affleck, Sean Penn, princ Harry a speváčka Selena Gomez.

Jennifer Lopez sa vrátila sa k maxi predĺženiam, keď predviedla bohatý konský chvost, ktorý sa stáva trendom jari 2021.

Na jednom zábere zo zákulisia ukázala J.LO sexi telo v obtiahnutej farebnej kombinéze s obojkom na krku a hustým konským chvostom. Jennifer nosila niečo medzi dlhým bobom a prírodnými kučerami, no vďaka svojmu kaderníkovi Chris Appleton sa  vrátila  k  maxi predĺženiam. 

Na ďalších fotografiách  ukázala žlté sexi minišaty od talianskeho dizajnéra Roberta Cavalli s dizajnom od Fausta Puglisi, ktoré strhli  pozornosť sveta.

Jennifer Lopez  vystúpila na pódiu SoFi Stadium v Los Angeles so svojou druhou piesňou v jasno žltých minišatách s odhaleným ramenom, ktoré zdobili levie hlavy. Look dotvárali sieťované pančuchy a čižmy po kolená.

Asymetricky strihaný model s kontrastným lemovaním a rozparkami bol navrhutý presne na mieru. Jennifer zdieľala aj ranú škicu Roberta Cavalli ešte predtým , ako šaty uzreli svetlo sveta.

 

Počas vystúpenia ich strhla, aby odhalila neónovú žiarivú kombinézu. 

Vystúpila s hitom  Ain’t Your Mama.

Do finále obliekla spevácka a módna diva glamour strapcový model od libanonského dizajnéra Zuhair Murad.

Zdroj obrázkov: AFP, getty images, Cavalli, Zuhair Murrad, Jennifer Lopez
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com