Je vám úzko?

Stres je emóciou, ktorá život sprevádza pravidelne. Väčšina stresujúcich zážitkov je normálna. Aj šťastné udalosti ako povýšenie v práci či narodenie dieťaťa sú do istej miery stresujúce. Dlhodobo pretrvávajúci stres a z toho ustavične zvýšená hladina stresových hormónov však vedie k vzniku rôznych chorôb v podobe vysokého krvného tlaku, žalúdočných vredov, porúch imunity.
Okrem tela dlhodobý stres negatívne vplýva aj na ľudskú myseľ a okrem podráždenosti, zlosti a nesústredenosti je často spúšťačom rôznych psychických porúch, ako je úzkosť či depresia.

Jednou z možností je vo vypätých situáciách či životných obdobiach vyskúšať doplnok stravy Anxiolan. Klinicky overená kombinácia extraktu valeriány a ľubovníka, podporená účinkom horčíka a vitamínu B6 ponúka účinnú pomoc pri nepokoji, úzkosti a napätí. Ideálne prírodné riešenie, ktoré nevyvoláva závislosť, je nenávykové a neutlmuje. Výživový doplnok Anxiolan nájdete vo všetkých lekárňach alebo v eshope

Ak hľadáte ďalšie inšpirácie ako sa vysporiadať so stresom, úzkosťou a nespavosťou, navštívte novú Facebook fan page „Pokojný deň, pokojný sen“.

Zdroj: Katarína B.