Jarná súťaž s Allianz – SP

Zapojte sa do jarnej súťaže s Allianz – Slovenskou poisťovňou a traja z Vás získajú praktickú cestovnú tašku na kolieskach, ideálnu na predĺžené víkendy a krátkodobé cesty. Súťaž prebieha od 23. marca do 23. apríla 2020. Stačí ak
správne odpoviete na súťažnú otázku.

Klimatické zmeny a s nimi spojené výkyvy počasia sa v roku 2020 výraznejšie prejavili aj na štatistikách poistných udalostí Allianz – Slovenskej poisťovne. Niekoľko silných vĺn krupobití sa počas roka prehnalo viacerými časťami Slovenska, no najmä na východe krajiny zanechali škody na majetku, vozidlách aj úrode. Klienti Allianz – SP nahlásili dohromady 3649 škôd spôsobených ľadovcom, z toho bolo viac ako 2500 poškodených vozidiel. Pre odškodnenie poistných udalostí na dome či byte treba mať uzatvorené poistenie nehnuteľnosti a domácnosti. Škody na vozidlá kryje havarijné poistenie z riziká živel.

Správnu odpoveď nájdete tu:

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výuhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 23.4.2020. Traja z Vás získajú praktickú cestovnú tašku na kolieskach, ideálnu na predĺžené víkendy a krátkodobé cesty, od Allianz – Slovenskej poisťovne.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.