Jarná predpoveď trendov

Naše šatníky čaká invázia farebných kožených sukní, šiat aj topov, na ktoré plynule nadväzuje Baťa so svojou úplne novou kolekciou obuvi a kabeliek. Aktuálna predpoveď na jar u Baťu hlási zvýšenú hladinu farieb, výrazný nástup kovových prvkov, laku aj lesku, nasledovaných jemným semišom.

Trend, ktorý vládne módnemu svetu už niekoľkú sezónu. Čižmy už dávno nie sú len symbolom chladných dní. Neodmysliteľne patria k pohodlnému mestskému štýlu. Baťove jarné čižmy na nižšom podpätku sú rôznych výšok, od členkov až pod kolená. Paleta farieb prelína obľúbené prírodné svetlé tóny, najmä béžovú a hnedú, ale nezabúda ani na kombináciu živých odtieňov modrej.

 

V plnej sile sa na jar vrátia lesklé lakované kúsky. Vykračovať môžete v topánkach celej farebnej palety. Lakovaná kolekcia je u baťu plná sebavedomých opätkov, otvorených aj zatvorených špičiek. Navyše lakovaná kolekcia ponúka efektívne vykrojenú platformu, ktorá bude zaručeným hitom tejto jari.

 

Zahanbiť sa však nedajú ani metalické odlesky, ktoré už dávno nie sú len záležitosťou večierkov. Tieto topánky sú pestré. Balerínky, poltopánky v pánskom štýle či tenisky a členkové typy. V rovnakom duchu budú vetrom viať aj listové kabelky.

 

Návrhári z celého sveta sa nechávajú inšpirovať semišom a celosvetovo nazývaná kolekcia POPs nebude chýbať ani v našich obchodoch. Elegantné ženské modely sú sfarbené do pastelových farieb. Jarná semišová kolekcia je doslova a do písmena ódou na ženskosť.

Pre milovníčky elegantného rebelstva pripravili dizajnéri Baťu čerešničku na torte. Zlaté a strieborné kovové zdobenie topánok dostalo svoje pevné pravidlá.

 

V kolekcii sa stretnete s čiernou i prírodnými svetlým tónmi. Aj keď návrhári ubrali na farbách, pridali na vzhľade. Cvočky dávajú do popredia vášnivého ducha, ktorý chce vystúpiť z radu. Samozrejmosťou sú aj rovnako ladené kabelky. Buďte in a ukážte sa na jar ako pravá femme fatale.