jar/leto 16 DOPLNKY

Kabelky, peňaženky, šatky a neskutočné šperky – to všetko sa stará o váš dokonalý look. Sú stelesnením predstavivosti a kreativity. Nová kolekcia opäť prechádza všetky obľúbené vzory a farby. Berie si dôraz na detaily, ktoré posúvajú tieto nové kúsky na novú úroveň. Opäť sa prešiel každý detail a vybavenie interiéru kabeliek. Taká kolekcia doplnkov tu ešte nebola.

Pokiaľ ide o farby, tak prichádzajú nádherné prírodné odtiene – čerešňová, piesková žltá, tmavomodrá, čierna a biela. Spolu tvoria dokonalý obraz sezóny jar/leto 16.

DOTYK POVIE VEĽA
Úplne nová generácia materiálov tvorí túto sviežu kolekciu. Nechýbajú tie najvalitnejšie prírodné materiály i tie, ktoré boli vytvorené v laboratóriách špeciálne pre Desigual. Ich kombináciami vznikajú skutočne sofistikované textúry. Koža, ktorá je v kolekcii Desigual použitá, je oveľa mäkšia a jemnejšia na dotyk. Pôsobí pohodlne a ľahko drží svoj tvar, a preto si zamilujete tieto kúsky nosiť.
Prichádza i žakár a džínsovina pre maximálne mestský look.

POTLAČ A UMENIE
V sezóne jar/leto 16 Desigual zmierňuje výraznosť vzorov s dôrazom na jednofarebný look. Pridáva ikonické motívy s využitím najmodernejších techník potlače. Je to hra s kontrastom farieb. Ručná výroba sa stará o to, že každý kúsok je unikátny. Rozmanité základné materiály dopĺňajú mušle, drevené i sklenené korálky, strapce i flitre. Ako celok to dýcha umením a exotickou kultúrou. Svet okolo nás je vďaka takýmto maličkostiam krásny.

Desigual_doplnky_SS16_ Desigual_doplnky_SS16_