Jar v nových džínsoch

Denim je nadčasový a večný. Hoci na začiatku svojej kariéry slúžil ako materiál pre pracovné oblečenie farmárov a robotníkov, od svojich začiatkov zašiel poriadny kus cesty.

Dnes je denim jedným z najobľúbenejších materiálov a okrem klasických nohavíc si dnes už môžete vybrať džínsové šaty, bundu, kabát, ale dokonca aj topánky a kabelku. Denimové kúsky získavajú túto jar nový rozmer a to najmä vďaka rôznym aplikáciam a vyšívkam. Nové sú tiež strihové prevedenia, klasické džínsové bundy dopĺňajú kabáty, objavujú sa tiež rôzne dĺžky a farby denimových sukní a šiat.

Hlavne denim už vôbec nieje športový a vonkoncom nie určený len pra mladšiu generáciu. Dopriať si ho môžetes čistým svedomým pokojne aj po 50tke.

Dámy v predajni Twin-Set Bratislava nájdete okrem novej, jarnej kolekcie ešte stále skvelé zľavy až do výšky 50%  na modely zo sezóny jeseň/zima 2016-2017.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia:
Pinterest.com
Produktové fotografie: Bunda s kamienkami Twin-Setm čierna vyšívaná bunda MOTO, dlhá bunda Cellbes.sk, nohavice s nášivkami Takko, šaty Cellbes.sk, čierna sukňa MOTO, sakoMIH Jeans, nohavice na traky Stella McCartney