Inšpirácie od Gatta pre najštýlovejšiu noc v roku

Silvester je najčarovnejšou a najžiarivejšou nocou v roku. Väčšina žien sa naň intenzívne pripravuje aspoň niekoľko dní vopred – hľadá dokonalé šaty, skúša ten najkrajší účes a vyberá najlepší make-up. V časoch urputných príprav však často zabúdame na dôležité detaily, medzi ktoré patrí aj správny výber doplnkov, ktoré vás spravia neprehliadnuteľnými. Gatta preto pripravila pre všetky dámy špeciálnu kolekciu lesklých pančuchových nohavíc vhodných na oslavu Silvestra či bál.

Silvester je viac ako ktorákoľvek iná noc v roku spájaná s leskom, zábavou a  módou. Najmä ženy nenechávajú nič na náhodu a v dostatočnom predstihu plánujú, ako zažiariť. Počas poslednej noci v roku sú flitre, trblietky či lesklé látky samozrejmosťou a môžeme si ich dopriať bez obmedzení. Gatta popri svojom širokom spektre pančuchových nohavíc predstavila nové modely, ktoré dokonale doplnia vaše silvestrovské  outfity.

 

Flitre a strieborné akcenty

Flitre sú stále v móde a preto nesmú chýbať ani v silvestrovskej Gatta kolekcii. Ozdobné ligotavé prvky boli vytvorené špeciálnou technológiou, vďaka čomu ostávajú pančuchové nohavice mäkké a príjemné na dotyk. K dispozícii sú v niekoľkých hrúbkach, vrátane 40 denových, v ktorých vám nebude zima ani vonku počas ohňostroja. V trblietavej Gatta kolekcii nájdete aj vzorované pančuchové nohavice ozvláštnené o strieborné doplnky. Dokonalo oživia vaše klasické čierne minišaty a vytvoria dojem luxusu.

 

 

3D zábava

Pre obdivovateľov klasiky Gatta vytvorila pančuchové nohavice Black Diamond vyrobené z mikrovlákna špeciálnou 3D technológiou. Výsledkom sú zamatovo čierne pančušky s decentným leskom, ktorý pripomína jemné trblietavé zrnká prachu. Pančušky sú mäkké na dotyk, perfektne sedia na tele a sú skvelé na večerné príležitosti.

 

Modely z novej Gatta kolekcie sú dostupné vo všetkých predajniach Gatta.