Inšpirácie do domácnosti

Hľadáte inšpirácie do domácnosti a kuchyne? Obľúbená moderátorka Adriana Poláková vydala už dve knihy, po ktorých sa len tak zaprášilo. Najmä u ženských čitateliek. Jej fotokniha naučí piecť naozaj každého a knižočka s 333 tipmi a trikmi zasa urobí z vašej domácnosti útulné a čisté miesto.

A.Poláková si nemohla zvoliť výstižnejší názov knihy – Napečené s láskou. Kto ju pozná minimálne z televízie, vie ako rada pečie. „Pečenie je mojou vášňou už od puberty. Kým moje kamarátky vtedy zháňali módne vychytávky, ja som zbierala a poctivo skúšala rôzne recepty na sladkosti,“ tvrdí sympatická moderátorka. Vždy skúmala ich tajomstvo, chuť i vôňu, a ako vlastne vznikajú.

Výsledkom je kniha Napečené s láskou, v ktorej ponúka svojich 30 najobľúbenejších receptov a k nim pridala prehľadný foto-postup. Takto ich má šancu rovnako dobre napiecť skúsený kuchár, ako aj úplný začiatočník.
Recepty na koláče, ovocné, krémové, fit aj detské ako Čerešňový koláč s čokoládou, Jahodové tiramisu, Najčokoládovejšia torta, či slaná foccacia. Nechýbajú ani dobré tipy a nápady ako si pečenie ešte vylepšiť. Napečte si aj vy s láskou:)

Jej predchádzajúcu knihu zasa ocenia gazdinky. Ako hravo zvládnuť domácnosť prináša 333 tipov, trikov a nápadov, ktoré okamžite zaberú. Nehody v domácnosti sa jednoducho stávajú a dajú sa často ľahko odstrániť. Len treba poznať správne grífy. A.Poláková spísala naozaj overené rady a triky, ktoré sama odskúšala a vďaka nim získala status šikovnej gazdinky.

Knihu rozdelila na niekoľko častí – Čistá domácnosť, Varenie hrou a Pečenie s láskou. Možno aj vy patríte k tým gazdinkám, ktoré milujú svoju domácnosť, keď je čistá, voňavá a v kuchyni na sporáku oddychujú hrnce dobrého jedla. Potom je takáto kniha pre vás ako stvorená – a keď už sa pritrafí nejaká domáca nehoda, dobré je mať po ruke knižku Ako hravo zvládnuť domácnosť.