Inovatívna starostlivosť o chodidlá od Scholl

„Velvet Smooth“ od spoločnosti Scholl: nový spôsob ako rozmaznávať svoje nohy a pripraviť ich na jar a leto. Dosiahnuť profesionálne vyzerajúcu pedikúru v pohodlí svojho domova je teraz jednoduché!

Opäť sa blíži jar, kedy konečne oslobodíme svoje chodidlá z hrubých ponožiek a pevných čižiem. Preto je najvyšší čas ich začať hýčkať a dopriať im luxusnú pedikúru. Scholl prináša nový jedinečný produkt pre domácu starostlivosť o chodidlá, ktorým je možné dosiahnuť výsledok ako od profesionálnej pedikérky: “Velvet Smooth”. Domáca pedikúra s ním bude ľahšia a efektívnejšia, jemne odstráni nevzhľadnú hrubú kožu a vyčarí hodvábne jemné chodidlá za okamžik.

Velvet Smooth Express Pedi: Odstraňuje drsnú, tvrdú kožu bez námahy

Zvýšené tvorenie tvrdej, mozoľnatej kože na chodidlách môže mať viacero príčin – nevhodné topánky, spôsob ako jedinec chodí alebo sklon k suchým nohám, napríklad. Nadbytok tvrdej, drsnej kože však nie je len otravný a nevzhľadný, tiež môže predstavovať zdravotné riziko spôsobujúce bolestivé praskliny či trhliny. V takých prípadoch, baktérie prenikajú do tela a vytvárajú zápal. Aby sa tomu predišlo, je potrebné pravidelne odstraňovať nadbytočnú stvrdnutú kožu.

S použitím nového Velvet Smooth Express Pedi to ide jednoducho, rýchlo a bezpečne. Elektrický pilník na nohy je ergonomicky tvarovaný a má špeciálne navrhnutý povrch valčeka s mikrogranulami pre jemné odstránenie drsnej, hrubej kože bez toho, aby vaše chodidlo ostalo príliš citlivé. Navyše, keďže Velvet Smooth nepoužíva žiadne ostré žiletky a vypne sa automaticky ak je prístroj pritlačený na kožu príliš silno, je vhodný pre diabetikov, ktorí musia byť obzvlášť opatrní pri odstraňovaní tvrdej kože či mozoľov.

Inovatívna starostlivosť o chodidlá od Scholl

Balenie Velvet Smooth Express Pedi (odporučená maloobchodná cena: €39.99) obsahuje:

·         1 elektrický odstraňovač stvrdnutej kože

·         4 AA batérie

·         1 valček s mikrogranulami

·         1 ochranný kryt

Balenie s náhradnou náplňou pre Scholl Velvet Smooth Express Pedi obsahuje dva náhradné valčeky. Odporučená maloobchodná cena: €14.99.