IL DIVO VYSTÚPIA V BRATISLAVE S MUZIKÁLOVOU HVIEZDOU!

Počas septembrového koncertu Il Divo na Slovensku bude slávne zoskupenie sprevádzať muzikálová speváčka a herečka Lea Salonga, držiteľka ocenenia Tony & Olivier Award. Spoločne vystúpia 27. septembra 2014 v bratislavskej Slovnaft Arene v rámci európskeho turné. Bude to už tretie vystúpenie známych lámačov ženských sŕdc na Slovensku.

Po oboch vypredaných šou bude bratislavská Slovnaft Arena opäť praskať vo švíkoch vďaka populárnemu zoskupeniu interpretov klasickej a popovej hudby. Okrem toho, že sa ženám z členov kapely podlamujú kolená, Il Divo celosvetovo predalo vyše 26 miliónov albumov a tentoraz prináša to najlepšie z broadwayských muzikálov. Il Divo predstaví svoj šiesty štúdiový album s názvom A Musical Affair, kompiláciu slávnych broadwayských songov ako Fantóm opery čiWest Side Story. Album obsahuje duetá s Barbrou Streisand či Nicole Scherzinger.

Lea Salongadodá vystúpeniu šmrnc vďaka svojmu silnému hlasu, ktorý perfektne vyznieva v sólových pasážach aj v duetách.

„Odmalička som milovala muzikály a neviem si predstaviť talentovanejšiu skupinu, s ktorou by som mohla spojiť sily. A snáď mi páni odpustia, no nedá mi nespomenúť, že sa na nich navyše veľmi dobre pozerá,“ hovorí s úsmevom slávna muzikálová speváčka Lea Salonga.

Rovnako si spoluprácu pochvaľujú aj členovia skupiny Il Divo. „Sme nadšení, že nás počas našej výpravy do sveta broadwayských hitov bude sprevádzať taká uznávaná a talentovaná hviezda mnohých muzikálov. Je to pre nás veľká česť.“

Pôvodom filipínska speváčka Lea Salonga je držiteľkou viacerých významných hudobných ocenení. Bola prvou aziatkou, ktorá si zahrala Eponinu v slávnom broadwayskom muzikáli Bedári. Lea si zaspievala aj vo filmových rozprávkach Aladin či Mulan a bola porotkyňou vo filipínskej verzii súťaže Hlas.

Pozrite si spoločné vystúpenie Il Divo s Leou Salongou:

https://www.youtube.com/watch?v=0keDNXXQXGg

13988791761