Hravé blúzky

Hravé blúzky

Blúzka je niečo ako „ženskejšia“ košeľa. Zväčša je vyrobená zo vzdušného materiálu buď so zaujímavým vzorom, alebo detailom. Blúzky neodmysliteľne patria k jarnému a letnému obdobiu najmä preto, že sú priedušné a vyrobené z ľahkých materiálov. Hoci sa výborne nosia aj s džínsami, sú veľmi elegantné, čím si získavajú priazeň mnohých žien. Nosiť ich môžete do práce, vo voľnom čase, ale aj na slávnostnejšie príležitosti. 

Aktuálne trendy
Blúzky súčasťou každoročných jarných a letných kolekcií. Tento rok dominujú v ponuke módnych značiek vzory, priehľadné materiály, ale tiež biela farba. Biela je ideálna najmä v letných mesiacoch, nádherne na nej vynikne opálená pokožka. Vzory a farby zase oživia jednofarebné nohavice a s sukne. Z farieb je to mentolová, marhuľová, alebo modrá. Na leto sú ideálne krátke rukávy, veľkým hitom sezóny sú tiež odhalené ramená. Na slávnostnejšie príležitosti sú vhodné jednofarebné blúzky, ale rovnako tiež napríklad vzorované s volánmi. Výber definuje najmä štýl obliekania nositeľky.

Blúzky na voľný čas
Blúzka je tiež výborná na voľný čas. Nosia sa kontrastné kombinácia denimu a volánových blúzok. Veľmi populárna je tiež kombinácia s šortkami. V prípade trendov je ideálne vo voľnom čase vyskúšať zaujímavé prvky ako volány, či asymetrické strihy. Zo vzorov je to jednoznačne kvetovaný a pruhovaný.

Aká blúzka by nemala chýbať v šatníku
Na vytváranie letných outfitov je ideálna kvetovaná, volánová a tiež biela, či dokonca tmavé farby. Veľmi pekným letným trendom sú odhalené ramená. Takúto blúzku si pokojne pribaľte na letnú dovolenku. V lete sú tiež výbornou voľbou prehľadné a vzdušné materiály, ktoré takisto nájdete v ponuke mnohých značiek.

Blúzka je veľmi ženský tip odevu, ktorý k teplým mesiacom neodmysliteľne patrí. Aktuálna široká ponuka značiek ho umožňuje zaradiť do šatníka každej žene.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná foto
: pinterest.com
Foto: biela popelínová blúzka Twin-Set, tmavá vzorovaná blúzka Takko, marhuľová blúzka s volánom Cellbes, kvetovaná blúzka Topshop, fuschsiová blúzka Oscar de la Renta, biela vyšívaná blúzka Glamourous, saténová blúzka Joseph,