Horúci aj ľadový cider Strongbow Winter Spice

Chcete sa počas zimných večerov príjemne osviežiť alebo trochu zahriať? Zrejme podľa nálady a možno aj aktuálneho počasia. Počas tohtoročnej zimy však pre tú správnu chvíľu už nepotrebujete doma dva druhy nápojov. Cider Strongbow Winter Spice, ktorý v týchto dňoch prichádza na trh v limitovanej edícii, chutí osviežujúco podávaný na ľade, a po krátkom zohriatí aj ako vynikajúci horúci nápoj.

Zimná novinka je vyrobená z prírodnej šťavy z dozretých jabĺk, a atmosféru zimných večerov evokuje svojou prírodnou chuťou zimných korenín. Na pultoch maloobchodných predajní ho nájdete od druhej polovice októbra až do vypredania zásob. cider Strongbow Winter Spice

Novinka Strongbow Winter Spice sa rovnako ako ostatné príchute cideru Strongbow dostupné u nás vyrába v závode spoločnosti HEINEKEN Slovensko v Hurbanove. Receptúru unikátnej zimnej edície vytvorili odborníci z vývojového centra HEINEKEN-u pre cider v Belgicku na základe požiadavky zo slovenského a maďarského trhu, vyrába sa však výhrade v Hurbanove. Unikátny horúci aj ľadový cider Strongbow Winter Spice si tak môžu počas tohtoročnej zimy vychutnať v exkluzívnej premiére konzumenti iba na Slovensku a v Maďarsku.

Cider Strongbow si za necelé dva roky od uvedenia na trh získal priazeň slovenských konzumentov, a aktuálne dosahuje približne 80%-ný podiel na trhu vo svojej kategórii. Limitovaná edícia Strongbow Winter Spice je pre konzumentov vítaným obohatením portfólia počas zimného obdobia a zároveň poďakovaním za doterajšiu priazeň,“ hovorí Peter Nikodem, brand manager značky Strongbow, a dodáva: „Naša zimná novinka zaujme svojou chuťou s tónmi pomaranča, škorice a jablka, ktoré sú pre zimné obdobie typické. Unikátne je zároveň aj jeho podávanie dvomi spôsobmi – Strongbow Winter Spice chutí vynikajúco na ľade aj horúci zo šálky.

Príprava horúceho Strongbow Winter Spice je jednoduchá – stačí ho krátko zohriať, nie variť, v hrnci, a pre ešte lepší zážitok podľa chuti doplniť plátkom citróna, pomaranča, klinčekom alebo zázvorom. Ľadový chutí najlepšie vychladený na teplotu 4-5ºC a podávaný na ľade.

Limitovaná edícia Strongbow Winter Spice sa predáva v maloobchodných sieťach v atraktívnom štvorbalení sklených fliaš s objemom 0,33l. Zaujímavý multipack v dizajne vytvorenom slovenskými dizajnérmi je na trhu dostupný od druhej polovice októbra až do vypredania zásob.