Horské bylinky v šálke čaju

TEEKANNE „Mountain Herbs

Možno ste aj vy niekedy v prírode vysokých hôr obdivovali krehkú krásu drobných rastliniek, ktoré odolajú náporom vetra, studeným teplotám a nedostatku živín. A práve tieto obdivuhodné bylinky inšpirovali novú čajovú zmes TEEKANNE „Mountain Herbs“, ktorá vás posilní aj v náročných sychravých dňoch.

Rovnako ako príroda je aj náš organizmus v zimnom období vystavený veľkej záťaži a nepríjemným zmenám počasia, s ktorými sa musíme vyrovnať. Špeciálna bylinná zmes TEEKANNE „Mountain Herbs“ vám v týchto dňoch dopraje výnimočné chvíle relaxácie, záplavu tepla a čerstvú chuť.

V šálke vášho čajového potešenia objavíte nielen chuť sladkého drievka, známeho pre svoje pozitívne účinky na dýchacie orgány, ale aj blahodarnú mätu, protizápalový harmanček a ďalšie posilňujúce bylinky z vrcholov hôr. Ich špeciálna kombinácia vám v tomto 100% prírodnom bylinkovom čaji prináša rozmanité priaznivé účinky na celý organizmus. Nechajte sa kedykoľvek potešiť horskou prírodou v čajovej zmesi TEEKANNE „Mountain Herbs“ a doprajte si bylinkové vzpruženie z pohodlia vášho domova. TEEKANNE Mountain Herbs si môžete kúpiť od septembra za odporučenú cenu 1,58 €.

Pripravila: Gabriela Richňavská

TEEKANNE „Mountain Herbs