Horčicová: Farba, ktorá dodá vášmu šatníku slnko!

Hoci jeseň a zima sú často krát spájané s tmavými farbami, túto sezónu to bude inak. Návrhári sa vo veľkom inšpirovali teplými farbami jesene, najmä tónmi padajúceho lístia. Medzi jednu z hlavných farieb si tak zvolili aj výraznú a nádherne sýtu horčicovú. Farbu, ktorá do vášho šatníka bezpochyby vnesie slnko.

 

Bunda a kabát na každý deň
Jednou z naštýlovejších módnych investícii je tento rok horčicový kabát., poprípade bunda Horčicová sa výborne kombinuje so všetkými jesennými odtieňmi a navyše vyzerá výborne so sýtim farbami. Preto so vo vašom sezónnom šatníku istotne nájde miesto. Noste ju preto s bordovou, modrou, zelenou, šedou aj hnedou. Vynikajúco vyzerá tiež s čiernou s ktorou vytvára nádherný,  farebný kontrast.

 

Kabelka na večer aj do práce
Ak chcete oživiť svoj šatník niečim malým a zaujímavým, skúste horčicovú kabelku. Do vášho obliekanie vnesie nádych jesenných dní. Na výber máte mnoho modelov v štýle crossbody, ideálne na spoločenské príležitosti, ale aj väčšie kožené kabelky kam sa vám zmestí všetko potrebné do práce.

 

Topánky
Tenisky aj lodičky v horčicovej farbe sú na jeseň to pravé orechové. Tenisky oživia obyčajné džínsy a čierny rolák, lodičky zase strohý pracovný kostým. Topánky v horčicovej farbe si vyberte ako centrálny prvok vášho outfitu. Ak ho doplníte k jednofarebnému, poprípade tmavému outfitu vznikne nádherný módny kontrast, ktorý určite neostane bez povšimnutia.

 

Šaty
Šaty v horčicovej farbe sú to pravé orechové na slnkom zaliate jesenné dni. Oblečte si k nim tmavé pančušky a obujte čierne lodičky, alebo bikerky. Okrem klasických elegantných modelov stavte aj na pohodlné bavlnené oversize šaty, ktoré pokojne noste aj k nohaviciam.

 

Zdroj: Nina Murárová
Fotografie:  pinterest.com, Pietro Filipi, Kara, Answear.sk, Cellbes.sk,Twinset, Sugarbird Avion, Zara