Home office štýlovo a pohodlne

Mnohí z nás v tomto období trávia svoj pracovný čas doma. Čo vo väčšine prípadov znamená, že oblečenie veľmi neriešia. Tepláky, tričko, poprípade pyžamové nohavice? Každopádne aj keď si myslím, že nie je nad pohodlie, z času na čas je príjemným osviežením, trochu túto rutinu ozvláštniť.

 

Namiesto teplákov legíny?

Pre mnohé z nás sú legíny vyslovene súčasťou outfitu na športovanie. Naopak mnohé z nás milujú legíny bez podmienečne a nosia ich pokojne aj do práce. Jednoznačne ide o mimoriadne pohodlný kúsok, ktorý keď sa správne nakombinuje tak dokáže divy. A pri nosení „na doma“ ich minimálne ocení vaša polovička, pretože čo si budeme hovoriť, určite sú leginy viac sexy ako tepláky. Minimálne už len z toho titulu, že vám dokážu krásne vytvarovať nohy.

 

Komplet

Mnohí influenceri aj známe osobnosti aktuálne vyzývajú ľudí, aby v týchto ťažkých časoch podporovali slovenských tvorcov, malých živnostníkov a remeselníkov. A ja milujem všetko, čo vytvorí Nina Retzer, ktorú nájdete na Instagrame ako ninja.retzer. Tvorí neskutočne krásne sety z mušelínu, ktoré sú ideálne na toto obdobie. Okrem toho u nej nájdete aj hriešne krásne kimoná. Všetko sú to nadčasové kúsky, ktoré vám zaručene budú slúžiť aj keď toto všetko skončí.

Pohodlné a šik domáce oblečenie nájdete aj u Julky z Lovecolorsslovakia.

 

Vychytávky

Ešte mám taký malý typ na záver. Ja keď mám potrebu cítiť sa trochu viac žensky tak jednoznačne siahnem po červenom rúži a šperkoch. Je to absolútna drobnosť, ktorá, ale dokáže urobiť veľmi veľa. Nielen s naším vzhľadom, ale aj sebavedomím.

 

Zdroj: AVE
Foto: pinterest, instagram