Hodiť ho cez rameno

Ťažko povedať, čo by bol svet módy za svet, keby v ňom svojou kreatívnou rukou nevládol Karl Lagerfeld. Tak či onak je tu ďalší kultový return tohto módneho génia. Nie  je to tak dávno čo sa po móle prehnali modelky v novej kolekcii Chanel a už tu máme ďalšiu mániu. Kabelky také onaké vystriedali batohy! 

Pozor v žiadnom prípade nejde len o záležitosť pre športových nadšencov, či praktický priestor na učebnice pre študentov. Ide o top trend tejto sezóny. Preto sa vykašlite na prevesenú kabelku cez zápästie. Radšej si hoďte ruksak cez rameno!

Elegantný športovec

Pre niekoho môže byť ťažké spojiť si vo svojej predstave elegantné šaty s ruksakom ako doplnkom. Ale práve tento kontrast vyvolá presne to elektrizujúce napätie, ktoré je vo svete módy tak žiadané a vyhľadávané. Preto sa nebojte. Ak si predsa len netrúfate na punk style, ktorý predstavil Chanel tak siahnite po trochu jemnejšej elegantnejšej verzii.

Zvoľte minimalistické línie s jemným zdobením v jednoduchých neutrálnych farbách. Napríklad bielej, čiernej alebo vo farbe prírodnej kože.

 

Pre trúfalcov

Výrazné vzory, metalický vzhľad, žiarivá farba. To všetko sú lákadlá, ktorým pokojne podľahnite, pretože sú in. Čiernobiele potlače sú nadčasovou záležitosťou zatiaľ čo metalický vzhľad výstrelkom tejto sezóny. Ale kto sa neviaže…

Aby ste vytvorili ucelený celok oblečte si radšej jednoduchšie kúsky neutrálnych farieb. Nielenže sa vyhnete udiveným pohľadom – „všetkého veľa škodí“, ale zároveň necháte vyniknúť váš nový kúsok.

Pokiaľ sa na vak stále necítite zvoľte alternatívu. „Bucket bags“ sú niečím medzi kabelkou a ruksakom a určite vás tak skoro neomrzia.

 

 

Zdroj: www.notorious-mag.com, www.luckymag.com, www.fabsugar.com, dfwstyledaily.com, bowenfashionstyles.blogspot.com, renataaplada.blogspot.com, fashionstrends2013.com, thefashiontag.wordpress.com, stylesensemoments.blogspot.com, truefashionmirror.com, www.kokoluxe.com