Hĺbková očista, masáž aj aktivácia pokožky k zdraviu a kráse

Pri večerných očistných rituáloch pre dokonale sviežu pleť bez chybičiek krásy vám výborne poslúži rotačný silikónový čistič pleti Orava Venere.

Precízne, avšak šetrne odstraňuje z pokožky na tvári, krku a dekolte mejkap, drobné nečistoty, odumreté časti epitelu a dôkladne čistí upchaté póry. Do boja je vybavený štyrmi funkciami – hĺbková očista, peeling, mikromasáž a aktivácia pokožky ku zdraviu a kráse. Jemné štetiny silikónovej kefy Orava Venere dôsledne, avšak s jemnosťou krúžia po pokožke a postarajú sa o vašu pleť ako tá najvychýrenejšia dermatologička.

Orava Venere sa ovláda jednoducho stlačením tlačidla s možnosťou nastavenia dvoch rýchlostí rotačného pohybu a vďaka jeho vodoodolnosti ho ľahko umyjete aj pod prúdom tečúcej vody. Je vhodný pre ženy každého veku a pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Táto praktická vychytávka pre krásnu a rozžiarenú pleť by nemala chýbať ani vo vašej kúpeľni. Orava Venere môže byť váš za 29,90 €.

Pozrite si video, ako rotačný čistič pleti Orava Venere, používať:
https://www.youtube.com/watch?v=057oTXAELKI
www.orava.eu

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 7.11.2020. Traja z vás získajú rotačný čistič pleti Orava Venere.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.