Hlavne pohodlne! Podpädky verzus rovná podrážka

Všetci sa pravdepodobne zhodneme na tom, že žena vyzerá v podpätkoch jednoducho skvelo, sexy, vyzývavo. Nielenže to predlžuje nohy, ale dodávajú im aj krajší tvar, predlžujú postavu. Avšak pozor! Ak v nich nevieme chodiť a čaptáme po chodníku ako kačice, príťažlivosť nás obíde veľkým oblúkom! Preto je lepšie odhadnúť svoje schopnosti. Podpätky nie sú nevyhnutnosť. Byť príťažlivá hravo zvládnete aj v nízkych botinkách.

Byť sama sebou

To je asi to najdôležitejšie. Pretože potom sme prirodzené, jednoducho také aké sme. A niesť sa s týmto vedomím po chodníku, hoc aj v balerínkach, je určite lepšie ako sa kolísať na podpätkoch, ktoré vám jednoducho nesadli a necítite sa v nich pohodlne.

Baleríny, okrem toho, že sú pohodlné majú ešte jednu výhodu. Existuje nekonečno farebných a tvarových variácií týchto topánok. Každý si tam nájde presne to, čo potrebuje. Mnohé z nich sú vtipné, alebo naopak celé vybíjané ostňami. Sú skombinovateľné s každým kúskom odevu v šatníku. Hodia sa ako k športovému tak aj elegantnému outfitu.

 

Okrúhle alebo do špica

Ortopéd by sa asi s celkom rovnou podrážkou baleríniek asi veľmi neuspokojil, ale tomu by nevyhovovali ani vysoké podpätky. Okrem toho si môžete vybrať aj také, v ktorých budete o 2-3 cm vyššia ako obyčajne. Lakované baleríny so špicou a na nízkom opätku sú totiž momentálne veľmi trendy. A popravde aj noha vyzerá v tých so špicou oveľa príťažlivejšie ako v tých s oblých. Topánky strihané do špice totiž predlžujú chodidlo, ktoré tak vyzerá oveľa štíhlejšie a elegantnejšie.

 

 

Zdroj: www.aliexpress.com, www.wholesale7.net , www.vogue.it, www.glamour.com, www.glamourmagazine.co.uk, www.daturashoes.com, www.souqaldoha.com , vivanorada.blogspot.com, www.arabiaweddings.com, www.spylovebuy.com, http://www.emporiumbrands.com